acem2019delhi.com

İlaca Dairİlaçlara ve Bitkisel Ürünlere Bilinçli Yaklaşım

Responsive image
Kullandığımız ilaçları doktorun veya eczacının bize vakit ayırıp anlattığı kadarıyla biliriz. Çoğu zaman not alma imkânımız olmadığı için de kısa bir süre sonra bu bilgileri unuturuz. Her evde bulunması gereken bu kitap, bir farmakoloğun bakış açısıyla ve sade bir anlatımla ilacın önemi ve en sık kullanılan ilaçlar hakkında bilgiler verirken, çoğu hastalık hakkında bilgilerimizi tazeleme fırsatı sunuyor. Bitkisel ürünlerin olumlu ve olumsuz özelliklerini ve onlara karşı neden mesafeli olmamız gerektiğini de açıklıyor.
YAYIN TARİHİ:
2014-10-01
DOSYA BOYUTU:
12,72
ISBN:
9754039085
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Ayşe İncesu Gürel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İlaca Dairİlaçlara ve Bitkisel Ürünlere Bilinçli Yaklaşım PDF

İlaca Dairİlaçlara ve Bitkisel Ürünlere Bilinçli Yaklaşım harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Ayşe İncesu Gürel. Okuyabilirsin İlaca Dairİlaçlara ve Bitkisel Ürünlere Bilinçli Yaklaşım sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... bitkisel ürünlere bilinçli yaklaşım ... İlaca Dairİlaçlara ve Bitkisel Ürünlere Bilinçli Yaklaşım ... . ISBNp: 9789754039085. C. Andrade 'un harika Bilim-Teknoloji türündeki eseri TÜBİTAK YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-11-21 yılında yayınlanan İlaca Dair & İlaçlara ve Bitkisel... Bitkilerin ilaç olarak kullanıldıkları önemli bir sistem de "Avrupa Tipi Bitkisel Tedavi"dir. Bu yol çok sayıda bitkisel zayıflama çayı ve bitkisel ilaçlar için de kullanılmıştır. Bitkisel Ürünleri Bilinçli Kullanın ... PDF BİTKİSEL ÜRÜNLER ve SAĞLIK ... . Bitkisel Ürünleri Bilinçli Kullanın. Bitkiler yüzyıllardır toplumlar tarafından tedavi amacıyla Özellikle son 15 yıldır, sağlıklı yaşam trendlerinin yükselişiyle doğal ürünlere olan ilgi olan ilgi artmıştır. "İlaca Dair İlaçlara ve Bitkisel Ürünlere Bilinçli. "için 12 sonuç bulundu: Sıralama Şekli İlaca dair - ilaçlara ve bitkisel ürünlere bilinçli yaklaşım. Harun Topal tarafından 20/12/2018 tarihinde (11 ay önce) saat 11:59'de oluşturuldu. İlaca dair : ilaçlara ve bitkisel ürünlere bilinçli yaklaşım. İlaç Gibi Yemekler. 2. Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi. Bitkisel ürünler ve sağlık. Bilimsel çerçeve ve etik açısından yaklaşım. 2012;1-35. Ayrıca ilaca bağlı yan etki ve toksik etki görülebilir. Bitkisel ürünlerin olumlu ve olumsuz özelliklerini ve onlara karşı neden mesafeli olmamız gerektiğini de açıklı...