acem2019delhi.com

International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca

Responsive image
• “Küçük”, “orta”, “büyük” boy sözlüklerden oluşan dizinin, şimdilik en küçüğü, “İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca”,“genişletilmiş” olarak karşınıza çıkıyor.• “İtalyanca-Türkçe” bölüm, yaklaşık, onsekiz-ondokuz bin, italyanca sözcüğün, onlarla ilgili kimi deyim vs.nin, pırılpırıl, türkçe karşılıklarını, “Türkçe-İtalyanca” bölüm ise, yaklaşık, onaltı-onyedibin, türkçe sözcüğün, onlarla ilgili kimideyim vs.nin, italyanca karşılıklarını kapsıyor.• Bu sözlüklerde bulup kullanabildikleriniz, 2009 yılı eylül ayı başında ilk baskısı yapılan, 1300 sayfalık, “İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca” “orta” boy “öğretici sözlük”te, 2005 yılı başında, olağan sırada, yeniden düzenlenmiş, ikincibaskısı yapılan, yaklaşık 1400 sayfalık “İtalyanca-Türkçe” “Büyük Öğretici Sözlük” ile, 2006 yılı başında ilk baskısıyapılan, gene yaklaşık 1400 sayfalık “Türkçe-İtalyanca” “Büyük Öğretici Sözlük”te bulabileceklerinize örneksayılabilir.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-05
DOSYA BOYUTU:
6,9
ISBN:
9751031679
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Asım Tanış
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca PDF

International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Asım Tanış. Okuyabilirsin International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ca Cümle Çeviri Yapmak Çok Kolay! İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca Universal Sözlük ... Türkçe - Italyanca Çeviri | TRANSLATOR.EU ... . Item Preview. remove-circle. texts. İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca Universal Sözlük. by. Elif Kalemci. Çevrimiçi Türkçe-İtalyanca çeviri ve sözlük hizmetimiz cümlelerin ve kısa metinlerin çevrilmesinde size yardımcı olur. Bir metni İtalyanca'den Türkçe'ye çevirmek için, metni yukarıdaki pencereye girin. Tutti i diritti riservati.İtalyanca-Türkçe sözlük Advancedversyon 2.220.400 kelime, 6.600 ... Türkçe İtalyanca Cümle Çeviri | Türkçe İtalyanca Sözlük ... . Tutti i diritti riservati.İtalyanca-Türkçe sözlük Advancedversyon 2.220.400 kelime, 6.600 örnek, 46.700 çeviri© Lingea s.r.o., 2019. Her hakkı saklıdır. Advertisement International İtalyanca Türkçe Türkçe İtalyanca - Asım Tanış. İnkılap Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 464 Puan. • "Küçük" "orta" "büyük" boy sözlüklerden oluşan dizinin şimdilik en küçüğü "İtalyanca-Türkçe Türkçe-İtalyanca""genişletilmiş" olarak karşınıza çıkıyor.• Türkiyenin ilk ve tek italyanca eğitim sitesi. Türkçe İtalyanca Çeviri. Ana Sayfa. İtalyanca deyimler türkçe çeviri. Eros Ramazotti - Cose della Vita. Çalışma Süresi 5 dakika. İtalyanca Türkçe çeviri yapmanın en pratik yolları olan hemen çevir siteleri; anlık olarak çeviri yapmak isteyen kişilere zaman kazandırması ile her geçen gün daha çok kullanılır olmuştur. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: International İtalyanca Türkçe Türkçe İtalyanca. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. İtalyanca Çeviri, İtalyanca Tercüme. WWW. - 'Küçük', 'orta', 'büyük' boy sözlüklerden olusan dizinin, simdilik en küçügü, 'Italyanca-Türkçe, Türkçe-Italyanca','genisletilmis' olarak karsiniza çikiyor. Türkçe İtalyanca. Günlük İngilizce. Yardım İsteme. İtalyanca; Hint-Avrupa dil ailesinin Rom...