acem2019delhi.com

Kırmızı Beyaz Çiçekler

Responsive image
Ayşe Kadın yere yığıldı adeta. Bir külçe gibi çöktü olduğu yere. Bir parça unumuz olsaydı, diye düşündü. Yoktu. Bir bardak un bile yoktu.Recep’in Fatma geldi aklına. Çocuğu emzikteydi Fatma’nın. Kocası askerde olduğu için ne yapacağını şaşırmıştı zavallı kadın. Bir dilim ekmeğe muhtaç olmuştu o da kendisi gibi. Yatalak bir babası vardı Fatma’nın. Bir tarafta babası, diğer tarafta emzikteki bebeği. Bebeğinin ağlamalarına dayanamamıştı Fatma. Neredeyse sütü kesilecekti. Bir dilim ekmeğe muhtaç yaşadı günlerce. Suyla idare ediyordu. Toprak yiyordu, arada sırada karnını doyurmak için. Ağaç kabuklarını kemirmişti. Ya babası ve bebeği?... Onları düşündükçe kahroluyordu Fatma. Sonunda dayanamadı; birkaç dilim ekmek için satmıştı kendini.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-25
DOSYA BOYUTU:
8,91
ISBN:
6054369720
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kurtuluş Altunbaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kırmızı Beyaz Çiçekler PDF

Kırmızı Beyaz Çiçekler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kurtuluş Altunbaş. Okuyabilirsin Kırmızı Beyaz Çiçekler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mızı-Beyaz Güller. 140. ,42 TL. Asaletin, saflığın ve masumiyetin rengi beyaz çiçekler ile sevdiklerinize en masum duygularınızı ifade edebilirsiniz ... Kırmızı Çiçekler - Çiçekse ... . Kırmızı Beyaz Çiçekler en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Kırmızı Beyaz Çiçekler ayağınıza gelsin! TASARIM ÇİÇEKLER. Sevdiklerinizin acısını paylaşmak, üzüntünüzü ve desteğinizi hissettirebilmeniz için Kırmızı-Beyaz Gerberalar Ayaklı Cenaze Çelengi Çiçeksepetinde. kırmızı beyaz çiçeklerden oluşan açılış düğün çiçeği. Korona virüsü nedeniyle, buketleri elimizdeki çiçekler ile mümkün olduğunca güz ... Hangi Çiçek Ne Anlama Gelir? | En İyi Hediye Fikirleri ... . kırmızı beyaz çiçeklerden oluşan açılış düğün çiçeği. Korona virüsü nedeniyle, buketleri elimizdeki çiçekler ile mümkün olduğunca güzel hale getirmeye çalışıyoruz Görünüm açısından, mümkünse... Kurtuluş Altunbaş. Ayşe Kadın yere yığıldı adeta. Bir külçe gibi çöktü olduğu yere. Bir parça unumuz olsaydı, diye düşündü. Yoktu. Bir bardak un bile yoktu. Recep'in Fatma geldi aklına. Bazı türleri ise sarılıcıdır. Çiçekler kırmızı, beyaz, sarı, pembe hatta siyah renkte olabilir. Gülün çiçekler arasında apayrı bi...