acem2019delhi.com

Can Arkadaşımın Doğum Günü

Responsive image
Çocuk yazınının usta kalemlerinden ‘Kitap Perisi’ Aytül Akal, yayımlandığı günden bu yana büyük ilgiyle okunan Armağan Dizisi’nin yeni kitaplarıyla küçük okuyucularıyla buluşmanın heyecanını yaşıyor! Kaleme aldığı öyküler, romanlar ve masallarla, çocukların gözbebeği, öğretmenlerin ve ebeveynlerin de en çok önerdiği yazarlardan biri olan Akal, bu kez aile fertlerinin doğum günlerinde çocukların nasıl bir armağan seçmelerini konu alan keyifle okunacak bir dizi hazırlamış.Doğum günü yaklaşan aile fertlerine hediye seçmek hep zor olmuştur. Özellikle de seçimi yapacak kişiler eğer çocuksa durum işin içinden çıkılması güç bir hal alır. Çocuklar hayallerinden binbir türlü şey almayı geçirseler de, en büyük sıkıntıları daima paralarının hiçbir şeye yetişmemesidir. Aytül Akal’ın kaleme aldığı Armağan Dizisi bu soruna çocukların anlayabileceği bir dilde çözüm arıyor. Kitaplar, çocuklara aile fertlerine verebilecekleri hediyeler hakkında çeşitli ipuçları sunarken, karşılarındakini düşünmeye ve özel hediyeler bulup tasarlamaya da teşvik ediyor.Yaratıcılığın ön planda tutulduğu bu özel dizi, çocuklar tarafından çok sevilecek!..
YAYIN TARİHİ:
2011-12-22
DOSYA BOYUTU:
5,52
ISBN:
9755871868
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Aytül Akal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Can Arkadaşımın Doğum Günü PDF

Can Arkadaşımın Doğum Günü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Aytül Akal. Okuyabilirsin Can Arkadaşımın Doğum Günü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gili arkadaşlar için alınıyorsa... Beğenecek mi? İşine yarayacak mı? Ya aynısından varsa? Rehber niteliğindeki bu yazımızda 7'den 70'e tüm arkadaşa doğum günü mesajları listesini bulabilir, listeden beğendiğiniz mesajları sevdiğiniz dostlarınıza doğum günlerinde gönderebilirsiniz ... Arkadaşa Doğum Günü Mesajları - Doğum Günü | Kalptensozler ... . Doğum günü pastan meyveli ve güzel olsun. Yiyenler tadına doyamasın bir daha istesin, içecekler kaliteli olsun. En yakın arkadaşımın doğum gününü kutlarım. Arkadaş! Can Arkadaşımın Doğum Günü. Kategori. : Uçanbalık , Ana Sınıfı (5-6 Yaş) , 1. Sınıf (6-7 Yaş) , Öykü. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım. ♥ Arkadaşa doğum günü sözleri ile o sevdiğ ... Arkadaşa Doğum Günü Mesajları | MUHTEŞEM SÖZLER ... . En yakın arkadaşımın doğum gününü kutlarım. Arkadaş! Can Arkadaşımın Doğum Günü. Kategori. : Uçanbalık , Ana Sınıfı (5-6 Yaş) , 1. Sınıf (6-7 Yaş) , Öykü. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım. ♥ Arkadaşa doğum günü sözleri ile o sevdiğiniz ve her zaman yanınızda olan arkadaşınıza doğum günü mesajları gönderebilirsiniz. Aytül Akal. Çocuk yazınının usta kalemlerinden 'Kitap Perisi' Aytül Akal, yayımlandığı günden bu yana büyük ilgiyle okunan Armağan Dizisi'nin yeni kitaplarıyla küçük okuyucularıyla buluşmanın heyecanını... İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal. doğum günü, güzel bir armağanla sevgimi anlatmanın zamanı... ama armağan seçmek zor iş... Arkadaşa Resimli Doğum Günü Mesajları. Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine biricik arkadaşım. Arkadaşa doğum günü mesajları. Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun......