acem2019delhi.com

Hermiyas / Yunus Sırtındaki ÇocukEge’de Bir Karya Efsanesi

Responsive image
Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi...Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege’nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle İasos’un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas. Yavru bir yunusla kurduğu sıradışı dostluğun hikâyesi kültürden kültüre, dilden dile, kulaktan kulağa dolaştı, sonunda Yalvaç Ural’ın kalemiyle de buluştu. Dünya döndükçe hatırlansın diye...Bu söylencenin geçtiği adada dolaştığım sahil, mendirek, çan kulesi, kale, küçük meclis ve Kurin Köyü’nün zeytinlerini yediğim acı deliceleri, bana bir yunus gibi sevmenin ne demek olduğunu öğretti.
YAYIN TARİHİ:
2019-01-29
DOSYA BOYUTU:
4,25
ISBN:
9750839436
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yalvaç Ural
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hermiyas / Yunus Sırtındaki ÇocukEge’de Bir Karya Efsanesi PDF

Hermiyas / Yunus Sırtındaki ÇocukEge’de Bir Karya Efsanesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yalvaç Ural. Okuyabilirsin Hermiyas / Yunus Sırtındaki ÇocukEge’de Bir Karya Efsanesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...arı saçları, Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle İasos'un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas ... Hermiyas-Yunus Sırtındaki Çocuk Egede Bir Karya Efsanesi Yalvaç... ... . Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle İasos'un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas. Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle İasos'un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas. Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege'nin sularını andı ... Ege Efsanelerinden; "Yunus Balığı Sırtındaki Çocuk Efsanesi" ... . Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle Iasos'un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas. Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle İasos'un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas. Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle İasos'un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas. Hermiyas - Yunus Sırtındaki Çocuk Bir çocuk,bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları,Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleri. 18.15 TL. Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle İasos'un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas. Bir çocuk, bir yunus ve bir Karya efsanesi... Alnına dökülen kıvırcık sarı saçları, Ege'nin sularını andıran mavi boncuk gözleriyle Iasos'un en güzel, en sevilen çocuğuydu Hermiyas....