acem2019delhi.com

Bir Göz Açıp Yummuş Gibi

Responsive image
Edebiyatın hayata ve kalbe tesiri büyüktür. Bu sebeple Islâm medeniyeti sözü ve nasihati güzel söylemeyi, güzel yazmayı en önemli görev bilmistir. Hasan Akçay, Bir Göz Açıp Yummus Gibi adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. Bu denemeler dilinin akıcılıgının yanında, konularıyla da dikkat çekiyor. Öncelikle müslümanca düsünmenin ve yasamanın eseri olan bu yazılar, insana insan tarafını hatırlatıyor. Insana dünya hayatını ve ahireti gözeterek yasamasını tavsiye ediyor. Gelenekle modern arasında sıkısmıs insanımıza hakiki hayata ve kendini bulmaya çagırıyor.Hasan Akçay, hayattan insana, sehirden mahalleye, komsudan aileye; kitaptan söze, siirden edebiyata birçok konuyu bu pencereden ele alıyor. Yazarın akıcı ve siirsel üslubu eserin önemini artırıyor ve eseri albenili kılıyor.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-19
DOSYA BOYUTU:
6,60
ISBN:
6054565191
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hasan Akçay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Göz Açıp Yummuş Gibi PDF

Bir Göz Açıp Yummuş Gibi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hasan Akçay. Okuyabilirsin Bir Göz Açıp Yummuş Gibi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...alılı Hamdi Yazır Meali. Buyruğumuz yalnız bir tekdir, göz açıp yumma gibidir ... Bir Göz Açıp Yummuş Gibi | Forum ... . 11.56 TL. Hasan Akçay, 'Bir Göz Açıp Yummuş Gibi' adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. Bu denemeler dilinin akıcılığının yanında, konularıyla da dikkat çekiyor. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Bir Göz Açıp Yummuş Gibi. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bahtlıdır Şol Kimse Kim Dünyada Hoş Adı Kala Ölmedi Diri Durur Ab-I Hayat İ ... Göz Açıp Yummuş Gibi - Yunus Emre ... . Bahtlıdır Şol Kimse Kim Dünyada Hoş Adı Kala Ölmedi Diri Durur Ab-I Hayat İçmiş Gibi Aşık Yunus Ömrünü Sen Hak Yola Sarf Eyle Ki Ta Eresin Hazrete Bir Göz Yumup Açmış Gibi … Bu sebeple İslâm medeniyeti sözü ve nasihati güzel söylemeyi, güzel yazmayı en önemli görev bilmiştir. Hasan Akçay, 'Bir Göz Açıp Yummuş Gibi' adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. 17 TL. Bu sebeple İslâm medeniyeti sözü ve nasihati güzel söylemeyi, güzel yazmayı en önemli görev bilmiştir. Hasan Akçay, 'Bir Göz Açıp Yummuş Gibi' adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. Bır göz açıp yummus gıbı. Edebiyatın hayata ve kalbe tesiri büyüktür. Hasan Akçay, Bir Göz Açıp Yummus Gibi adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. Bu sebeple İslâm medeniyeti sözü ve nasihati güzel söylemeyi, güzel yazmayı en önemli görev bilmiştir. Hasan Akçay, Bir Göz Açıp Yummuş Gibi adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. Geldi geçti ömrüm benim Şol yel esip geçmiş gibi Hele bana şöyle gelir Bir göz açıp yummuş gibi. Miskin Ademoğulları Ekinlere benzer gider Kimi biter kimi yiter Yere tohum saçmış gibi. Hasan Akçay adlı yazara ait Bir Göz Açıp Yummuş Gibi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Kültür kategorisinde yer alan Bir Göz Açıp Yummuş Gibi, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Bir Göz Açıp Yummuş Gibi Hasan Akçay Eşik Yayınları. Edebiyatın hayata ve kalbe tesiri büyüktür. Hasan Akçay, Bir Göz Açıp Yummuş Gibi adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Bir Göz Açıp Yummuş Gibi. Semerkand Yayınları. 14.45. Bir Görünmezin Portresi. Bir Göz Orda Bir Göz Burda. Bu sebeple İslâm medeniyeti sözü ve nasihati güzel söylemeyi, güzel yazmayı en önemli görev bilmiştir. Hasan Akçay, Bir Göz Açıp Yummuş Gibi adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. Bu sebeple İslâm medeniyeti sözü ve nasihati güzel söylemeyi, güzel yazmayı en önemli görev bilmiştir. Hasan Akçay, 'Bir Göz Açıp Yummuş Gibi' adlı kitabıyla okura güzel denemeler sunuyor. 11.10 TL. Bu sebeple Islâm medeniyeti sözü ve nasihati güzel söylemeyi, güzel yazmayı en önemli görev bilmistir. Hasan Akçay, Bir Göz Açıp Yummus Gibi adlı kitabıyla okura ...