acem2019delhi.com

İnteroğlan Zaman Makinası

Responsive image
Merhaba arkadaşlar,Ben İnteroğlan.Biraz farklı bir çocuğum. Hani şimdilerde “hiperaktif”diyorlar ya, işte ondan da daha aktif. Fakat kimseye bir zararım olmaz,şakalaşmaları saymazsak. Ne diyeyim, hiçbir çocuk bir diğerine benzemez. İşteböyle…Elinizdeki kitapta maceralarımın bir kısmınıbulacaksınız. “Senin yaşında bir çocuğun ne maceraları olabilir ki?” dediğiniziduyar gibiyim. Aramızda kalacağını bilerek size bir sırrımı söylemek istiyorum:Ben bir ZAMAN MAKİNASIicat ettim! Onunla geçmişe ve geleceğe yolculuk yapıyorum. Önemli olaylarıyaşıyor, büyük insanlarla tanışıyorum. İnanın böyle.Zaten projelerim arasında çok komik veilginç olanları var. Mesela HİÇ UYUMAYAN ÇOCUK, AFRİKALI BEYAZ ÇOCUK, DENİZALTINDA ÇOCUK BAHÇESİ ziyareti gibi. Bunu büyüklere söyleyecek olsam belkiinanmazlar. Fakat siz benim gibi çocuksunuz, beni anlarsınız.Şimdilik bu kadar. Zaman makinem benibekliyor. Siz de beni mi bekliyorsunuz! Şımartmayın beni canım… Görüşmek üzere.
YAYIN TARİHİ:
2011-05-01
DOSYA BOYUTU:
9,33
ISBN:
6053700746
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Esen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İnteroğlan Zaman Makinası PDF

İnteroğlan Zaman Makinası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Esen. Okuyabilirsin İnteroğlan Zaman Makinası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...te ondan da daha aktif. 9786053700746. 976366 ... İnteroğlan: Zaman Makinası %25 İndirimli Mehmet Esen ... . İnteroğlan: Zaman Makinası. Nar Yayınları. 0.00. %45. İnteroğlan - Zamanda Kayboluş. Mehmet Esen. Nar Yayınları. Anasayfa İnteroğlan: Zaman Makinası. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Senin yaşında bir çocuğun ne maceraları olabilir ki? dediğiniziduyar gibiyim. Aramızda kalacağını bilerek size bir sırrımı söylemek istiyorum:Ben bir Zaman Makinası icat ettim! Mehmet Esen. Merhaba arkadaşlar, Ben İnteroğlan. Biraz ... Catalog › Details for: İnteroğlan Zaman Makinası ... . Merhaba arkadaşlar, Ben İnteroğlan. Biraz farklı bir çocuğum. Hani şimdilerde hiperaktifdiyorlar ya, işte ondan da daha aktif. İnteroğlan: Zaman Makinası. Merhaba arkadaşlar, Ben İnteroğlan. Biraz farklı bir çocuğum. Hani şimdilerde hiperaktifdiyorlar ya, işte ondan da daha aktif. İNTEROĞLAN ZAMAN MAKİNESİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap sat...