acem2019delhi.com

Her Mevsim Şiir Antolojisi

Responsive image
“Şiir, duygulu insanların kendi aralarında konuştuğu lisandır. Güzel yaşama sanatı ve kelimelerin en duygulu hâlidir. Yaşama tutunmak için emniyet kemeridir. Emekçi kadınların mücadelesi, sevdalı adamların ekmeğidir. Bir sokak hayvanının dilidir. Küçücük bir çocuğun gamzesidir. Kıtaları birleştiren köprüdür şiir. Geçmişin ayak izleri, bir toplumun geleceğidir. Bir pusuladır şiir, daima barışı ve aşkı gösteren...”
YAYIN TARİHİ:
2018-06-26
DOSYA BOYUTU:
6,10
ISBN:
6052109267
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Faruk Yamen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Her Mevsim Şiir Antolojisi PDF

Her Mevsim Şiir Antolojisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Faruk Yamen. Okuyabilirsin Her Mevsim Şiir Antolojisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gulu insanların kendi aralarında konuştuğu lisandır ... Her Mevsim Şiir Antolojisi - Serdar Kahraman... | KitapElimde.com ... . Güzel yaşama sanatı ve kelimelerin en duygulu hâlidir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Her Mevsim Şiir Antolojisi. Geçmişin ayak izleri bir toplumun geleceğidir. Bir pusuladır şiir daima barışı ve aşkı gösteren..." Alış-Veriş Listeme Ekle. Her Mevsim Şiir Antolojisi. Geçmişin ayak izleri bir toplumun geleceğidir. Bir pusuladır şiir daima barışı ve aşkı gösteren..." 23.15 TL. Bir sokak hayvanının dilidir. Küçüc ... Her Mevsim Şiir Antolojisi 3. Bölüm - YouTube ... ..." 23.15 TL. Bir sokak hayvanının dilidir. Küçücük bir çocuğun gamzesidir. Kıtaları birleştiren köprüdür şiir. Geçmişin ayak izleri, bir toplumun geleceğidir. Bir pusuladır şiir, daima barışı ve aşkı gösteren..."....