acem2019delhi.com

Anna Karenina Cilt 2

Responsive image
Anna Karenina işlendiği dönemin aristokrat aile yapısını, romanındaki kişilerin psikolojik durumlarını ele almıştır. Güzel Anna’nın evli olduğu halde yaşadığı tutku dolu yasak aşk romanın ana konusudur.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-15
DOSYA BOYUTU:
10,62
ISBN:
9944238366
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Lev N. Tolstoy
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Anna Karenina Cilt 2 PDF

Anna Karenina Cilt 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Lev N. Tolstoy. Okuyabilirsin Anna Karenina Cilt 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... subay Vronski ile içine... Roman sanatına dair ders niteliğindeki işlenişi, içerdiği zenginlik, estetik değerinin yüksekliği ile güzelliğin simgesi Anna Karenina… Beklentisi yüksek okurlar için… Anna Karenina 2 ... Anna Karenina (2 Cilt) Tolstoy ... . Cilt. 21,00TL 15,75TL text_tax 15,75TL. Karamazov Kardeşler-Cilt 2. Anna Karenina-Cilt 2. Ücretsiz Kargo. Lev Tolstoy / Anna Karenina / Pdf Epub / 2 Cilt Çarlık Rusya döneminde yaşanan ve toplumun dışlayacağı abes karşılayacağı yasak bir aşkı konu alan bir klasik. Anna Karenina ahlaksız olabilirdi ama onun iyiliğinden kuşku duyamazdık. Onun affedilmez suçu, bir erkeğe âşık olmaktı ama seçimini yanlış yapmıştı. ... Anna Karenina (2 Cilt) - Lev Nikolayeviç Tolstoy ... . Anna Karenina ahlaksız olabilirdi ama onun iyiliğinden kuşku duyamazdık. Onun affedilmez suçu, bir erkeğe âşık olmaktı ama seçimini yanlış yapmıştı....