acem2019delhi.com

Tenvin ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi Bağlamındaki Görünümleri

Responsive image
Bu kitapta,Arapçanın bilgi yapısının en önemli işaretleyicilerinden biri olan tenvin konusu Osmanlı Türkçesi ve Türkiye Türkçesi bağlamında değerlendiriliyor.Böylelikle Osmanlı Türkçesinde Arapça etkiler,Osmanlı Türkçesinin sözvarlığı,Osmanlı dönemi Türk edebiyatında üslup ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi ilişkileri konularında araştırma yapanlara ve bu konuların meraklılarına veri sunuluyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-15
DOSYA BOYUTU:
11,75
ISBN:
6054989430
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muna Yüceol Özezen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tenvin ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi Bağlamındaki Görünümleri PDF

Tenvin ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi Bağlamındaki Görünümleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muna Yüceol Özezen. Okuyabilirsin Tenvin ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi Bağlamındaki Görünümleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...54989430-Muna Yüceol biri olan tenvin konusu Osmanlı Türkçesi ve Türkiye Türkçesi bağlamında değerlendiriliyor ... Tenvin ve Osmanlı Türkçesi - Türkiye Türkçesi Bağlamındaki... ... . Bu kitapta, Arapçanın bilgi yapısının en önemli işaretleyicilerinden biri olan tenvin konusu Osmanlı Türkçesi ve Türkiye Türkçesi bağlamında değerlendiriliyor. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Tenvin ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi Bağlamındaki Görünümleri. Muna Yüceol Özezen / Karahan Kitabevi. Bu kitapta, Arapçanın bilgi yapısının en önemli işaretleyicilerinden b ... Tenvin ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi Bağlamındaki... ... . Muna Yüceol Özezen / Karahan Kitabevi. Bu kitapta, Arapçanın bilgi yapısının en önemli işaretleyicilerinden biri olan tenvin konusu Osmanlı Türkçesi ve Türkiye Türkçesi bağlamında değerlendiriliyor. Editör. Seyfi Karahan. Tenvin ve Osmanlı Türkçesi - Türkiye Türkçesi Bağlamındaki biri olan tenvin konusu Osmanlı Türkçesi ve Türkiye Türkçesi bağlamında değerlendiriliyor. yazı boyutu yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt. Yazdır. Eposta. Eser Adı : Tenvin ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi Bağlamındaki Görünümleri. Yazar: Muna Yücel Özezen. Muna Yüceol Özezen kaleminden Tenvin ve Osmanlı Türkçesi-Türkiye Türkçesi Bağlamındaki Gör kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. 18.63 TL. Bu kitapta, Arapçanın bilgi yapısının en önemli işaretleyicilerinden biri olan tenvin konusu Osmanlı Türkçesi ve Türkiye Türkçesi bağlamında değerlendiriliyor. TENVİN VE OSMANLI TÜRKÇESİ - TÜRKİYE TÜRKÇESİ BAĞLAMINDAKİ GÖRÜNÜMLERİ kitabı hakkında bilgileri i...