acem2019delhi.com

Umarım Cehennemde Bira Vardır

Responsive image
O açık akıntılar, şampiyon gibi düz bir koydu. Genelde keyif için 10 şişe fazladan içen Tucker Max, 33 yaşında ve çoktan internette bir kült figür olmuş durumda.2002’de arkadaşlarıyla girdiği iddia sonucu kendi internet sitesinde bir hizmet başlatır. Hizmetin amacı, oradaki başvuru formunu dolduran ve ilgilenen kadınlara tek günlük randevular vermektir.6 senenin sonunda ise; yaklaşık 300 kadın, kendinden son derece emin bir zampara; inanılmaz, sıcak hikâyelerin ortaya çıktığı ve kötü hayatındaki en iyi yaşanmışlıkların yanı sıra rezilliklerini de kaleme aldığı bir sonuca ulaşır. Kimilerine göre o tam bir kahraman, kimilerine göreyse tam nefret edilecek bir varlıktır. Tucker Max ne onu provoke edecek olan basına ne de birlikte olduğu kadınların ona karşı yasal bir bağlayıcılıkta bulunmalarına izin vermemiştir...Benim adım Tucker Max ve ben şerefsizin biriyim. Uygunsuz zamanlarda aşırı sarhoş oluyor, sosyal kalıpları takmıyor, her zevki tadıyor, eylemlerimin sonuçlarını görmezden geliyor, budalalarla ve gösterişçilerle dalga geçiyor, makul olamayacak kadar çok kadınla beraber oluyor ve genellikle tam bir uyuz gibi davranıyorum. Bütün bunlara karşın çok önemli bir katkım var insanlığa. Maceralarımı tüm dünyayla paylaşıyorum.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-28
DOSYA BOYUTU:
9,76
ISBN:
6055148232
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Tucker Max
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Umarım Cehennemde Bira Vardır PDF

Umarım Cehennemde Bira Vardır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Tucker Max. Okuyabilirsin Umarım Cehennemde Bira Vardır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n içen Tucker Max, 33 yaşında ve çoktan internette bir kült figür olmuş durumda ... Umarım Cehennemde Bira Vardır - Tucker Max : %15 İndirimli ... . Umarım Cehennemde Bira Vardır Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Umarım Cehennemde Bira Vardır kitabını incele... Umarım Cehennemde Bira Vardır kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Tucker Max kitapları ve Pupa Yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. ...Bira Vardır Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak i ... Umarım Cehennemde Bira Vardır - BKM Kitap ... .com'da. ...Bira Vardır Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Umarım Cehennemde Bira Vardır Pdf İndir. Bütün bunlara karşın çok önemli bir katkım var insanlığa. Umarım Cehennemde Bira Vardır kitabı pdf indirmek için geldiniz. Kağıt yılında yayınlanan Umarım Cehennemde Bira Vardır , 1. Baskı ve Roman (Çeviri) kategorisinde yer almaktadır. Umarım Cehennemde Bira Vardır. Tucker Max PUPA YAYINLARI-KAMPANYA. Bütün bunlara karşın çok önemli bir katkım var insanlığa. Maceralarımı tüm dünyayla paylaşıyorum. Bütün bunlara karşın çok önemli bir katkım var insanlığa. Maceralarımı tüm dünyayla paylaşıyorum. SCHLAGWORTE. Umarım Cehennemde Bira Vardır PDF. ....