acem2019delhi.com

Yaşamın KıyısındaHayatta Kalma Bilimi

Responsive image
Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından sınırları zorlayan diğer aktivitelere ilişkin bilinen ayrıntıları anlatmanın ötesine geçen bir kitap. Frances Ashcroft, insanın kapasitesinin hangi noktada sonlandığını samimi, anlaşılır ve keyifli bir şekilde anlatmakla kalmıyor, kişisel yaşantılarla, tarihsel göndermelerle ve okurunu gözeten bilimsel açıklamalarla nedenlerine de eğiliyor. Frances Ashcroft FRS Oxford Üniversitesi'nde Fizyoloji profesörü olup, aynı zamanda Trinity College ile Kraliyet Topluluğu'nda öğretim üyesidir. İnsülin (kan şekeri seviyesini düzenleyen hormon) üzerine araştırmalar yürütmekte, hocalık ve yazarlık yapmaktadır. Bu kitapta anlatılan koşulların bazılarını yazar bizzat yaşamıştır. Ancak henüz uzay uçuşunu denememiştir. Kitap genel okuyucu kitlesine yönelik ilk kitabıdır. 
YAYIN TARİHİ:
2018-06-26
DOSYA BOYUTU:
6,11
ISBN:
6053122012
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Frances Ashcroft
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yaşamın KıyısındaHayatta Kalma Bilimi PDF

Yaşamın KıyısındaHayatta Kalma Bilimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Frances Ashcroft. Okuyabilirsin Yaşamın KıyısındaHayatta Kalma Bilimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Kitap Kağıdı Kapak Bilgisi: 350 gr Mat Kuşe ... Yaşamın Kıyısında - Hayatta Kalma Bilimi | Kitap.net ... . Frances Ashcroft tarafından kaleme alınan Yaşamın Kıyısında & Hayatta Kalma Bilimi Pdf Oku isimli 372 sayfadan oluşan kitap; TÜBİTAK YAYINLARI yayınevinin 26/6/2018.. Frances Ashcroft. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından sınırları zorlayan diğer aktivitelere ilişkin bilinen ayrıntıları anlatmanın... Aynı Günde Kargo. İlgili Kategoriler : B ... Yaşamın Kıyısında - Hayatta Kalma Bilimi Fiyatı ... ... Aynı Günde Kargo. İlgili Kategoriler : Bilim-Teknoloji-Mühendislik » Bilim (Diğer). ACIKLAMA Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan... Açıklama. Ek bilgi. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından sınırları zorlayan diğer + Kızartmalık Yağlar Bilimi ve Teknolojisi. Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan kapasitesi açısından Yeni Dünya Yeni Ağ; Bilgi Biliminin Bakışıyla Evren, Hayat ve İnsanlığın Yükselişi. ...Kıyısında - Hayatta Kalma Bilimi - TÜBİTAK Yayınları - 9786053122012 - Frances Ashcroft Yaşamın Kıyısında, dağcılık, dalgıçlık, kutup keşif gezileri ve gerek çevre, gerekse de insan......