acem2019delhi.com

Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy)

Responsive image
Suna’nın içinde iki ayrı kadın yaşar. ‘Su’ uysal, uzlaşmacı, evcil, iyi anne ve eş olmaya koşullanmış yanı, ‘Na’ ise bozuk saydığı her türlü düzene karşı çıkmaya hazır, asi ve cesur kimliğidir. Sürekli çatışma halinde olan çift benlik ve bölünmüşlüğü içinde, bir de kocası Ayhan’ın en yakın arkadaşı Onur’a aşık olunca Su-Na’nın durumu daha da zorlaşır.Ölü Erkek Kuşlar, bir kadının birine tutkulu bir aşk, ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş gelişlerini anlatırken bu üç kişinin çocukluktan kadın ve erkek olmaya uzanan yolda öngörmeler, koşullanmalar ve kurallarla biçimlenişlerini irdeliyor. Kadın-erkek ilişkilerinin, hem toplumsal tabu ve yargıların özündeki katılık ve şiddet hem de tarihsel bir dönemin baskı ortamında nasıl yorucu bir iletişimsizlik ve çözümsüzlüğe dönüştüğünü gösteriyor. Bu karmaşa içinde aşk çocuksu bir düş, evlilikse düzen sanılan bir düzensizliktir.İnci Aral; çok sevilen, eskimeden güncelliğini korumakta olan bu ilk romanında bir kadının bağımsızlık ve mutluluğu umutsuzca arayışını sarsıcı bir içtenlik ve ustalıkla anlatıyor.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-04
DOSYA BOYUTU:
10,18
ISBN:
6055340117
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İnci Aral
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) PDF

Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İnci Aral. Okuyabilirsin Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş gelişlerini ... Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) : UKitap ... ... Alış-Veriş Listeme Ekle. Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy). Ölü Erkek Kuşlar bir kadının birine tutkulu bir aşk ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş gelişlerini... En uygun ÖLÜ ERKEK KUŞLAR / KIRMIZIKEDİ ürün ve modelleri markası ve KIRMIZI KEDİ İNCİ ARAL 400 SAYFA 2013 özellikleri 9786054764082 en ucuz fiyatlar ile 27,00 TL. Ölü Erkek Kuşlar, bir kadının birine tutkulu bir aşk, ötekineyse ... Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy)-İnci Aral Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Ölü Erkek Kuşlar, bir kadının birine tutkulu bir aşk, ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş - gelişlerini anlatırken bu üç kişinin çocukluktan kadın ve... Ölü Erkek Kuşlar, bir kadının birine tutkulu bir aşk, ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş Boyut: Cep Boy. Sayfa Sayısı: 496. Basım: 2011. Ölü Erkek Kuşlar ise bu çetrefilli konuları ustalıkla ele alan nadir eserlerden. Aral'ın şu anki yayınevi Turkuvaz kitap tarafından basılan cep boy hali 480 sayfaymış. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy). Ölü Erkek Kuşlar bir kadının birine tutkulu bir aşk ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş-gelişlerini... Ölü Erkek Kuşlar, bir kadının birine tutkulu bir aşk, ötekineyse köklü bir sevgi ve evlilik bağıyla bağlandığı iki erkek arasındaki yakıcı gidiş-gelişlerini anlatırken bu üç kişinin çocukluktan kadın ve... Sürekli çatışma halinde olan çift benlik ve bölünmüşlüğü içinde, bir de kocası Ayhan'ın en yakın arkadaşı Onur'a aşık olunca Su - Na'nın durumu daha da zorlaşır. Ölü Erkek Kuşlar, bir kadının... İnci Aral (1996). Ölü Erkek Kuşlar. İstanbul: Özgür. günümüzde Kırmızı Kedi yayınları tarafından basılıyor ve bildiğim kadarıyla hem roman boyunu hem de cep boyunu kitapçılarda bulmak mümkün. İnci Aral'ın 1991 yılında yazdığı ve 1992 yılında Yunus Nadi Roman Ödülünü kazanan ilk romanı Ölü Erkek Kuşlar. kadarıyla hem roman boyunu hem de cep boyunu kitapçılarda bulmak mümkün. ...Ayhan'ın en yakın arkadaşı Onur'a aşık olunca Su-Na 'nın durumu daha da zorlaşır.Ölü erkek kuşlar, bir kadının birine tutkulu bir aşk ötekineyse. Yeşil: Yeni Yalan Zamanlar 1 CEP BOY. İnci Aral. Ölü Erkek Kuşlar Kitap Özeti.Yayımlandığı yılın hemen ertesinde 1992 Yunus Nadi Roman Ödülü'nü.Devamı için tıklayınız... Kitap:Ölü Erkek Kuşlar (Cep Boy) İnci Aral Edebiyat: Türkçe Roman ve Hikaye Turkuvaz Kitap ; İstanbul, 2010, 11 x 17 cm, 480 sayfa, Türkçe, Karton Kapak. ISBN No: 9786055596644....