acem2019delhi.com

İletişim EtiğiSorunlar ve Sorumluluklar

Responsive image
İletişim etiği son yılların en çok tartışılan konularından biri. Yeni iletişim teknolojilerinin gelişmesi ve yeni sorunların ortaya çıkmasıyla birlikte daha da çok tartışılacağa benziyor.İletişim etiği nedir, neden bu kadar konuşuluyor? Etik, nitelikli bir medya içeriği oluşturmanın aracı olabilir mi? Medya, giderek yitirdiği güvenilirliğini etiği ön plana çıkararak tekrar kazanabilir mi? Etiğin etkili olmasının koşulları nelerdir? Etik sihirli bir değnek midir yoksa kumlara yazılan yazı mı?Bu kitap bu sorulara açıklık getiriyor. İletişimcilerin karşılaştıkları sorunların ve işlerini yaparken duyacakları sorumlulukların üzerinde odaklanıyor. İletişim etiğindeki temel sorun alanlarını tartışarak, iletişimcilerin etik sorunları görme ve aydınlatma bilincinin gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Çünkü etik; tartışmaları, uygulamaları ve sorunlarıyla birlikte iletişimin ve iletişimi anlamanın ayrılmaz bir parçası durumunda.Kitap, etiğin bir bütün içinde ele alınmasını ve sorgulanmasını öneriyor. İletişim etiğinin iletişimle ilgili mesleklerin koşulları içinde değerlendirilmesi gerektiğini belirtirken, mesleklerin de toplumun siyasal ve sosyo-ekonomik koşullarından bağımsız olmadığını anlatıyor. Bütün bunlar göz önüne alınmadan, her şeyi düzeltebilecek sihirli bir değnek gibi algılanması ve sunulması durumunda etiğin kuma yazılan yazılardan farkı kalmayacağını vurguluyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-03-19
DOSYA BOYUTU:
3,47
ISBN:
9759051709
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yrd. Doç. Dr. Ruhdan Uzun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İletişim EtiğiSorunlar ve Sorumluluklar PDF

İletişim EtiğiSorunlar ve Sorumluluklar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yrd. Doç. Dr. Ruhdan Uzun. Okuyabilirsin İletişim EtiğiSorunlar ve Sorumluluklar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... medya içeriği oluşturmanın aracı olabilir mi? İletişim etiği nedir, neden bu kadar konuşuluyor? Etik, nitelikli bir medya içeriği oluşturmanın aracı olabilir mi? İletişim etiğindeki temel sorun alanlarını tartışarak, iletişimcilerin etik sorunları görme ... İletişim Etiği Özetin Özeti ... ... Kitap Tanıtımı. İletişim etiği son yılların en çok tartışılan konularından biri. İletişim etiği nedir, neden bu kadar konuşuluyor? Etik, nitelikli bir medya içeriği oluşturmanın aracı olabilir mi? Iletisim etigindeki temel sorun alanlarini tartisarak, iletisimcilerin etik sorunlari görme ve aydinlatma bilincinin gelismesine katkida bulunmayi amaçliyor. Öneri Kutusu. İletişim etiği son yılların en çok tartışılan konularından biri. Yeni iletişim teknolojilerinin gelişmesi ve yeni sorunların ortaya çıkmasıyla birlikte daha da çok tartışılacağa benziyor. Bu kitabı bugün okudun mu? Kitaplar dünyanın kap ... İletişim Etiği: Sorunlar ve Sorumluluklar) Ruhdan Uzun ... . Öneri Kutusu. İletişim etiği son yılların en çok tartışılan konularından biri. Yeni iletişim teknolojilerinin gelişmesi ve yeni sorunların ortaya çıkmasıyla birlikte daha da çok tartışılacağa benziyor. Bu kitabı bugün okudun mu? Kitaplar dünyanın kapılarıdır. İletişim Etiği Sorunlar ve Sorumluluklar Üç kız kardeş ve internet kitabının varlığı için mücadele, lütfen web sitemizde durun. İletişim Etiği (Sorunlar ve Sorumluluklar). İletişim etiğindeki temel sorun alanlarını tartışarak, iletişimcilerin etik sorunları görme ve aydınlatma bilincinin gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. İletişim etiği nedir, neden bu kadar konuşuluyor? Etik, nitelikli bir medya içeriği oluşturmanın aracı olabilir mi? İletişim etiğindeki temel sorun alanlarını tartışarak, iletişimcilerin etik sorunları görme... İletişim etiği nedir, neden bu kadar konuşuluyor? Etik, nitelikli bir medya içeriği oluşturmanın aracı olabilir mi? İletişim etiğindeki temel sorun alanlarını tartışarak, iletişimcilerin etik sorunları görme... Ruhdan Uzun. İletişim etiği son yılların en çok tartışılan konularından biri. Yeni iletişim teknolojilerinin gelişmesi ve yeni sorunların ortaya çıkmasıyla birlikte daha da çok tartışılacağa benziyor....