acem2019delhi.com

Stratejik Yönetim ve Kobi’ler

Responsive image
Küçük ve orta boy işletmelerde yönetim, özellikle de işletmede alınan temel kararları belirleyen stratejik yönetim, büyük önem taşımaktadır. İşletmenin verimli ve etkin olması, büyüyerek rekabetçiliğini sürdürmesi, ancak başarılı bir stratejik yönetim uygulamasıyla olabilir. Ne yazık ki Türkiye'de, özellikle küçük işletmelerde, stratejik yönetim uygulamalarına pek fazla rastlanmamaktadır.Elinizdeki kitap, KOBİ'lerdeki stratejik yönetim uygulamalarını hem teorik hem de pratik boyutlarıyla irdelemektedir. Kitaptaki konuların açıklanması ve örneklerin verilmesinde, akademik bilgi ve deneyimin yanı sıra, özel sektör işletmelerindeki üst düzey yöneticilik, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşundaki başkanlık ve ekonomi tabanlı sivil toplum örgütlerindeki yönetim kurulu üyeliği tecrübelerinden faydalanılmıştır. Böylece okura, konunun teorisini kavrayabileceği, Türkiye'deki örnek uygulamalardan ilham alabileceği ve de kendi kurumundaki tatbikatında yol gösterebilecek bir bakış açısı sunulmaya çalışılmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2015-11-23
DOSYA BOYUTU:
10,40
ISBN:
6053201243
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Murat Yalçıntaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Stratejik Yönetim ve Kobi’ler PDF

Stratejik Yönetim ve Kobi’ler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Murat Yalçıntaş. Okuyabilirsin Stratejik Yönetim ve Kobi’ler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şletme Politikası / Prof. Dr. Erol Eren Prof ... Stratejik Yönetim ve KOBİ'ler Murat Yalçıntaş ... . 20 TL. Elinizdeki kitap, KOBİ'lerdeki stratejik yönetim uygulamalarını hem teorik hem de pratik boyutlarıyla irdelemektedir. Kitaptaki konuların açıklanması ve örneklerin verilmesinde... Aynı zamanda bu çalışma stratejik yönetimin KOBİ'ler için önemini ortaya koyabilmek bakımından önem taşımaktadır. Anahtar Kelimeler: KOBİ, Strateji, Stratejik Planlama, Stratejik Yönetim. KOBİ lerde Stratejik Yönetim GİRİŞİM E ... PDF Anahtar Kelimeler: KOBİ, Strateji, Stratejik Planlama, Stratejik Yönetim ... . KOBİ lerde Stratejik Yönetim GİRİŞİM EĞİTİM ve DANIŞMANLIK MERKEZİ. 1. Türkiye de KOBİ ler ve Girişimcilik 2. Stratejik Yönetim ve Stratejik Planlama 3. Stratejik İşletme Geliştirme Planı. Stratejik Yönetim Ve Kobi'ler. Share on WhatsApp. İşletmenin verimli ve etkin olması, büyüyerek rekabetçiliğini sürdürmesi, ancak başarılı bir stratejik yönetim uygulamasıyla olabilir. Stratejik Yönetim. Çevresel gelişim ve değişimler ile paydaş beklentilerini doğru analiz ederek, bir organizasyonun kaynaklarını ve yetkinliklerini doğru tanımlanmış hedeflere Kobi Akademi. Murat Yalçıntaş. Küçük ve orta boy işletmelerde yönetim, özellikle de işletmede alınan temel kararları belirleyen stratejik yönetim, büyük önem taşımaktadır. Ne yazık ki Türkiye`de, özellikle küçük işletmelerde, stratejik yönetim uygulamalarına pek fazla rastlanmamaktadır.Elinizdeki kitap, KOBİ`lerdeki stratejik yönetim uygulamalarını hem teorik hem de... 8.40 €. Elinizdeki kitap, KOBİ'lerdeki stratejik yönetim uygulamalarını hem teorik hem de pratik boyutlarıyla irdelemektedir. Kitaptaki konuların açıklanması ve örneklerin verilmesinde... 16 TL. Elinizdeki kitap, KOBİ'lerdeki stratejik yönetim uygulamalarını hem teorik hem de pratik boyutlarıyla irdelemektedir. Kitaptaki konuların açıklanması ve örneklerin verilmesinde... İnovasyon kavramı, son yıllarda üzerinde oldukça durulan ve yönetim alanında en çok ilgi gören konuların başında gelmektedir. Anahtar Kelimeler: KOBİ, Stratejik Yönetim, İnovasyon. 20 TL. Elin...