acem2019delhi.com

İnsan Dengesi

Responsive image
Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift, yola çıkmadan hemen önce Sarah’nın kapılarında belirmesiyle şaşkına döner. Anne babasını uzun yıllardır tanıdıkları bu genç kız, adada anlatıcı ve kocasına eşlik eder. Sarah, bu sakin ama gergin günlerin birinde, beklenmedik bir biçimde, günlüğünü anlatıcıya gösterdiğinde trajik geçmişi ortaya çıkar. Bu geçmişle hesaplaşması gereken sadece o değildir artık... Eserleri çeşitli dillere çevrilen, Avusturyalı ödüllü yazar Margit Schreiner’den, keder, zaman ve varoluşun sorumluluğu üzerine akıllardan çıkmayacak bir anlatı. Ertesi sabah zaman devrilmeye başladı. Az önce sonsuz gibi görünen zaman artık sınırlıydı. Adada sadece üç günümüz kalmıştı! Artık hayal kurmaya, uzun uzun düşünmeye, karar alacağımız birtakım konuşmalar yapmaya, yazmaya başlamaya zaman yoktu, nihayet bir kez olsun eski koyun ağılında gecelemeye ya da adanın güney ucundaki marinaya yürüyerek gitmeye yine zaman yoktu. Adaçayı toplayıp kurutmaya, evde salamura yapmak için tepedeki zeytinlikten zeytin toplamaya ya da denizden çıkan kütüğü boyamaya bile zaman yoktu. Zaman darlığından felce uğramış gibiydim. Sarah’nın günlüğü komodinimin üzerinde duruyordu.
YAYIN TARİHİ:
2019-03-25
DOSYA BOYUTU:
11,33
ISBN:
9750842122
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Margit Schreiner
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İnsan Dengesi PDF

İnsan Dengesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Margit Schreiner. Okuyabilirsin İnsan Dengesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Dengesi. Marka : Yapı Kredi Yayınları ... İnsan Dengesi | Kitapjo.com ... . Barkod : 9789750842122. Margit Schreiner - İnsan Dengesi. 0. 27 Ağustos 201827 Ağustos 2018. Stefan Zweig - Bir Kalbin Çöküşü. Margit Schreiner - İnsan Dengesi. Ali Teoman - Kırık Kalpler Terzihanesi. 11.52 TL. Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift, yola çıkmadan hemen önce Sarah'nın kapılarında belirmesiyle şaşkına... Margit Schreiner. Arkadaşlarıyla b ... İnsan Dengesi - Margit Schreiner ... ... Margit Schreiner. Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift... İnsan Dengesi. İnsan Dengesi Margit Schreiner Yapı Kredi Yayınları. Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift... 14.40 TL. İnsan Dengesiİnsan Dengesi - Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift, yola çıkmadan hemen önce Sarah'nın... Bu, birçok insanın ilgisini çeken bir sorudur. Kişinin dengesi nerede? Şaşırmış olabilirsiniz, ama iç kulaktadır. Onlar için denge, sağlıklı insanlardan daha zor bir görevdir. Denge Nasıl Sağlanır? İnsan Nasıl Yürür? İnsan yürürken neden kollarını sallar? benzeri hareketler, insan vücudundaki denge sistemi ve hareket kabiliyetinin ne kadar harika yaratıldığını gösterir. 10.45 TL. Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift, yola çıkmadan hemen önce Sarah'nın kapılarında belirmesiyle şaşkına... Yorumlar (0). Resimler. İnsan Dengesi - Margit Schreiner. Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan orta yaşı çoktan geride bırakmış bir çift, yola çıkmadan hemen... İnsan Dengesi. İnsan Dengesi En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. İnsan Dengesi. 11.52 TL. Sepete ekle. 11.20 TL. İnsan Dengesi-Yapı Kredi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. İnsan Dengesi - Yapı Kredi Yayınları - 9789750842122 - Margit Schreiner - - Arkadaşlarıyla birlikte, medeniyetten uzak ıssız bir adada tatil yapmayı planlayan o. İnsan Dengesi. KAPAT. %30 indirimli....