acem2019delhi.com

Konuşan ParalarTarih Boyunca Anadolu Kentleri ve Sikkeleri

Responsive image
Paşabahçe Mağazaları, sınırlı sayıda ürettiği dekoratif objelerden oluşan ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ ile kültürel mirası koruma ve gelecek kuşaklara aktarma misyonunu sürdürüyor. Paşabahçe Mağazaları’nın ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’nın 11’incisi ‘Konuşan Paralar, Sikkeler Koleksiyonu’ adıyla; çok kültürlü Anadolu tarihine, objektif birer tarih vesikası olan sikkeler üzerinden ışık tutuyor.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-05
DOSYA BOYUTU:
8,78
ISBN:
6053604402
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Oğuz Tekin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Konuşan ParalarTarih Boyunca Anadolu Kentleri ve Sikkeleri PDF

Konuşan ParalarTarih Boyunca Anadolu Kentleri ve Sikkeleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Oğuz Tekin. Okuyabilirsin Konuşan ParalarTarih Boyunca Anadolu Kentleri ve Sikkeleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kelerin gelişimi ve tüm Akdeniz dünyasına yayılışı ise Antik Yunan kentleri sayesinde oldu ... Anadolu Beylikleri ve Sikkeleri ... . Kemalettin Köroğlu, Eski Anadolu Tarihi, Anadolu Üniversitesi Yayınları. Para Birimi Alışveriş Listeme Ekle. Tarih Boyunca İstanbul'da Sikke Darbı ve Sikkeler Hakkında Bilgiler. Fakat, MS 3. yüzyıl ortalarında, kent-devletlerinin sikke darplarına son vermesiyle... ...tarihte kurulmuş Türk devletlerinin sikkeleri konusunda yüzeysel bir bilgi vermeye çalışacağız. XI. yüzyılda Uygurların kumaş parçalarının üstüne mühür basarak para yerine kullandı ... Konuşan Paralar Tarih Boyunca Anadolu Kentleri ve Sikkeleri ... . XI. yüzyılda Uygurların kumaş parçalarının üstüne mühür basarak para yerine kullandıklarını biliyoruz. 75.23 TL. ...'Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları'nın 11'incisi 'Konuşan Paralar, Sikkeler Koleksiyonu' adıyla; çok kültürlü Anadolu tarihine, objektif birer tarih vesikası olan sikkeler üzerinden ışık tutuyor. ...(Ciltli); Tarih Boyunca Anadolu Kentleri ve Sikkeleri. Paralar, Sikkeler Koleksiyonu' adıyla; çok kültürlü Anadolu tarihine, objektif birer tarih vesikası olan sikkeler üzerinden ışık tutuyor....