acem2019delhi.com

DenizliTanrıların Kutsadığı Vadi

Responsive image
Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizli’nin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını gösteriyor.Denizli – Tanrıların Kutsadığı Vadi kitabı, bir şehrin özünü oluşturan, geçmişten günümüze taşınan kültür değerlerine odaklı bir yaklaşımla Denizli’yi ele alıyor. Bir şehri, “işte o şehir” yapan değerleri toplu olarak gösterirken, turistik güzergâhların dışında kalan ve bir hazine sayılabilecek yerleri de gözler önüne seriyor. Denizli’nin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını, kurtarılmayı bekleyen şahane evleri, kalem işi boyalı büyüleyici ahşap camileri, antik kentlerinin muhteşem kalıntılarıyla, niçin Tanrıların kutsadığı vadi olduğuna, Ali Konyalı ve Tarkan Kutlu fotoğraflarıyla ayna tutup şehrin muhteşem yüzünü yansıtıyorlar. Antik Dönem’den itibaren kutsal sayılan bir vadide yer alan Denizli şehrinin monografisine değerli bilim insanları ve araştırmacılar katkıda bulundu. Şehri kültür tarihi açısından katman katman aralayan yazılar hazırladılar.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-06
DOSYA BOYUTU:
12,30
ISBN:
9750821301
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Filiz Özdem
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

DenizliTanrıların Kutsadığı Vadi PDF

DenizliTanrıların Kutsadığı Vadi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Filiz Özdem. Okuyabilirsin DenizliTanrıların Kutsadığı Vadi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sınırlı olmadığını gösteriyor. Denizli Tanrıların Kutsadığı Vadi - Filiz Özdem ... Denizli; Tanrıların Kutsadığı Vadi - Filiz... - Kitap > kitapbulan.com.tr ... . Yapı Kredi Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 1099.7 Puan. Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi kitabı, bir şehrin özünü oluşturan, geçmişten günümüze taşınan kültür değerlerine odaklı bir yaklaşımla Denizli'yi ele alıyor. Bir şehrin özünü oluşturan, geçmişten günümüze taşınan kültürel değerlerine odaklı bir tavırla ele alan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi yazılı ve görsel bir tür hafıza işlevi görür. Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - T ... Denizli -Tanrıların Kutsadığı Vadi-Kolektif Fiyatı ... . Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizli'nin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını gösteriyor. Not alanında Denizli Tanrıların Kutsadığı Vadi Filiz Özdem PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Maraş'tan sonra "Tanrıların Kutsadığı Vadi: Denizli" bölümünü yazı ve fotoğraflarımla oluşturduğum ve Yapı Kredi Yayınları'nca hazırlanan şehir monografileri serisinin 19. kitabı Denizli... Tanrıların Kutsadığı Vadi yazılıve görsel bir tür hafıza işlevi görüyor. yazılarıyla katkıda bulundular.Serhan Oksay ise doğa yazısını yazdı ve fotoğrafladı.Denizli - Tanrıların Kütşaaujî Vadi'yi... Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizlinin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını gösteriyor. ...bir şehir Denizli.Bir şehrin özünü oluşturan, geçmişten günümüze taşmankültür değerlerine odaklı bir tavırla ele alan Denizli -. Tanrıların Kutsadığı Vadi yazılıve görsel bir tür hafıza işlevi görüyor. Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizlinin harikalarının sadece doğasıyla sınırlı olmadığını gösteriyor. Filiz Özdem. Yapı Kredi Yayınları şehir monografileri dizisinin 19. şehir kitabı olan Denizli - Tanrıların Kutsadığı Vadi, bize Denizlinin harikaların...