acem2019delhi.com

Mutluluğun Rengi Siyah

Responsive image
Mutluluğun Rengi Siyah'ta başkalarına anlatmaya korkulan, adını ve tadını bilmediğiniz acılarla hayatı kesişen insanların yaşadıklarından izler bulacaksınız.Hayatına nereden girdiğini bilmediği kadına sırılsıklam âşık olan Salih, kadınlığının sınırlarını zorlayan Şehnaz, evliliği bir çocuk oyunu zannederken oğluyla yapayalnız kalan Ekrem, kadınlara ve kamyonetine düşkün, sigara kokan Enver ve onunla evlenmek zorunda kalan Hacer, tüm çabalarına rağmen hayata hep bir adım geriden başlamak zorunda kalan Cemal ve güzeller güzeli Zeynep..Mutluluğun Rengi Siyah' ın her satırında bir önce yaşadığınız duyguların tam aksini hissedecek, bildiklerinizin yanlış olduğunu görecek ve hiçbir kahramanın yerinde olmayı İstemeyeceksiniz." Sanma ki dert yalnızca sende var,Sendeki derdi nimet sayanlar da var... " (Mevlana)
YAYIN TARİHİ:
2015-04-22
DOSYA BOYUTU:
8,37
ISBN:
6058469723
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kenan Gökçe
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mutluluğun Rengi Siyah PDF

Mutluluğun Rengi Siyah harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kenan Gökçe. Okuyabilirsin Mutluluğun Rengi Siyah sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ların yaşadıklarından izler bulacaksınız ... Mutluluğun Rengi Siyah Kenan Gökçe ... . "Mutluluğun rengi siyah". için 9 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 9,00 TL. Sepete Ekle. Mutluluğun Rengi Siyah. Kenan Gökçe. Satıcı. Mutluluğun Rengi Siyah 321002. İlk Yorumu Sen Yap! hazırladığı sürprizler ortaya çıkar Kazanılan kaybedilir mutluluklar acıya sevinçler hüzne dönüşürCemal Şehnaz Salih Hasan ve diğerleri… Kenan Gökçe. Mutluluğun Rengi Siyah'ta başkalarına anl ... Mutluluğun Rengi Nedir Mutluluk Renkleri ... . Mutluluğun Rengi Siyah'ta başkalarına anlatmaya korkulan, adını ve tadını bilmediğiniz acılarla hayatı kesişen insanların yaşadıklarından izler bulacaksınız....