acem2019delhi.com

Çiftçilik Sanatı - Yunan ve Latin Klasikleri

Responsive image
Yeşil vadilerin, kayaların arasından kıvrıla kıvrıla akan nehirlerin, geçit vermez dağların, geniş ovaların, otlardaki şebnemlerin, dalındaki olgun üzümleriyle bağların, muzip keçilerin, kar beyaz koyunların, sütleri güğümlerden taşan benekli ineklerin, soylu kısrakların, arıların şiiridir Georgica. Ancak doğaya yönelik yalın bir övgü olmanın ötesinde, Roma’nın yeryüzüne ve gökyüzüne egemen tavrını doğanın her bir satırına ince ince işlemeyi ve Roma’nın doğadaki gücünü ölümsüzleştirmeyi amaç edinmiş bir şairin, Vergilius’un, tam yedi yılda kaleme alıp tamamladığı bu şiir, Latin dilinin incelikleriyle örülü dizeleriyle, üstün bir edebi zevk ve duyuşa hitap eden üslubuyla okuyucusuna insan emeğinin ancak toplumsal barış ve huzura yönelik olduğunda büyük bir değer kazanacağını anlatan eşsiz bir şaheserdir. 
YAYIN TARİHİ:
2015-04-22
DOSYA BOYUTU:
8,20
ISBN:
6051068121
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Vergilius (Publius Vergilius Maro)
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çiftçilik Sanatı - Yunan ve Latin Klasikleri PDF

Çiftçilik Sanatı - Yunan ve Latin Klasikleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Vergilius (Publius Vergilius Maro). Okuyabilirsin Çiftçilik Sanatı - Yunan ve Latin Klasikleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k - 22 Nisan 2015. Vergilius (Eser Sahibi), Çiğdem Dürüşken (Çevirmen) ... Çiftçilik Sanatı; Yunan ve Latin Klasikleri - Publius... | azimkitap.com ... . Bu ürün için ilk yorum yazan siz olun. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Çiftçilik Sanatı - Yunan ve Latin Klasikleri. Vergilius (Publius Vergilius Maro) / Alfa Yayınları. Kargolama Süresi: 5 İş Günü. Tesekkur ederim, urun harika durumda! Kitap: Hamlet - Hasan Ali Yücel Klasikleri. Kullanıcı ...tam yedi yılda kaleme alıp tamamladığı bu şiir, Latin ... Humanitas. Yunan ve Latin Klasikleri Dizisi (Tanıtım Yazısı) ... . Kullanıcı ...tam yedi yılda kaleme alıp tamamladığı bu şiir, Latin dilinin incelikleriyle örülü dizeleriyle, üstün bir edebi zevk ve duyuşa hitap eden üslubuyla okuyucusuna insan emeğinin ancak toplumsal barış ve. 7.56 €. ...tam yedi yılda kaleme alıp tamamladığı bu şiir, Latin dilinin incelikleriyle örülü dizeleriyle, üstün bir edebi zevk ve duyuşa hitap eden üslubuyla okuyucusuna insan emeğinin ancak toplumsal... ...bir şairin, Vergilius'un, tam yedi yılda kaleme alıp tamamladığı bu şiir, Latin dilinin incelikleriyle örülü dizeleriyle Latin Klasikleri ebook Çiftçilik Sanatı - Yunan ve Latin Klasikleri indir Çiftçilik Sanatı... Çiftçilik Sanatı. 6.48 9.26. Publius Vergilius Maro. Tanrısal Öngörü; Yunan ve Latin Klasikleri. 8.4 12. Aristoteles (Aristo). ...tam yedi yılda kaleme alıp tamamladıgı bu siir, Latin dilinin incelikleriyle orulu dizeleriyle, ustun bir edebi zevk ve duyusa hitap eden uslubuyla okuyucusuna insan emeginin ancak toplumsal barıs ve. Vergılıus Çiftçilik Sanatı Yunan Ve Latin Klasikleri - Vergilius ürününün 2 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını incele...