acem2019delhi.com

Hasan Ali Yücel'in Açtığı Davalar ve Neticeleri

Responsive image
Hasan Âli Yücel’in 17 Şubat 1947’de Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Kenan Öner aleyhine açtığı hakaret davası 2 yıl 10 ay 5 gün sürdü. Mahkemeye sunduğu iddiaları DAVAM adlı kitapta toplayan Hasan Âli Yücel, dava haklılığının tespitiyle sonuçlandıktan sonra dosyadaki dikkati çekici evrakları DÂVALAR VE NETİCELERİ adlı kitabında bir araya getirdi. Bu kitap davanın iddianamesi, kararları ve temyiz layihalarını bir araya getiren tarihsel bir belge niteliğindedir. Dava sürerken Kenan Öner’in gösterdiği kimi tanıklar hakkında ifadelerinde geçen cümleler, yazılı ve sözlü beyanları dolayısıyla yeni davalar açılmıştır. Bu davalara ait iddianame, karar ve temyiz layihaları da DÂVALAR VE NETİCELERİ’nde yer almaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-05
DOSYA BOYUTU:
5,93
ISBN:
6053604129
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hasan Ali Yücel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hasan Ali Yücel'in Açtığı Davalar ve Neticeleri PDF

Hasan Ali Yücel'in Açtığı Davalar ve Neticeleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hasan Ali Yücel. Okuyabilirsin Hasan Ali Yücel'in Açtığı Davalar ve Neticeleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kiye İş Bankası Kültür ayınları 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap ... Hasan Ali Yücel'in Açtığı Davalar ve Neticeleri - Hasan Ali Yücel... ... .com'da. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Hasan Ali Yücel'in Açtığı Davalar ve Neticeleri. %5 indirimli Yeni. İş Bankası Kültür Yayınları Düşünceler Hasan Ali Yücel Klasikleri - Blaise Pascal. %20 indirimli Yeni. Az Kitap Böyle Bırakıp Gitme Beni - E. Ali Okur. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürü ... YÜCEL, Hasan Âli - TDV İslâm Ansiklopedisi ... . %20 indirimli Yeni. Az Kitap Böyle Bırakıp Gitme Beni - E. Ali Okur. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Hasan Ali Yücelin Açtığı Davalar ve Neticeleri. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. ( Bu Ürün Kitapistiyoruz Tarafından Listelenmektedir…)Hasan Ali Yücel'in Açtığı Davalar ve Neticeleri… Odysseia (Ciltli) Hasan Ali Yücel Klasikler. Hasan Ali Yücel İş Bankası Kültür Yayınları. Yazarın Diğer Kitapları. %35. Hasan Ali Yücel Bilim Klasikleri Seti. Davalar ve Neticeleri. İş Bankası Kültür Yayınları. 11.67. Hasan Âli Yücel'in 17 Şubat 1947'de Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Kenan Öner aleyhine açtığı hakaret davası 2 yıl 10 ay 5 gün sürdü. 11.46 TL. ...DAVAM adlı kitapta toplayan Hasan Âli Yücel, dava haklılığının tespitiyle sonuçlandıktan sonra dosyadaki dikkati ...