acem2019delhi.com

Kafes Arkası Günahkarları

Responsive image
Reşad Ekrem’in dilinde tarih gerçek hayattan daha canlı, daha güzel, daha büyülü… “Kışın Süleymaniye’deki konağında, yazın İstinye’deki yalısında oturan Silahşör Kızı Rabia Hanım, yaşı altmışı aşmış, biri bey, biri ağa, biri paşa üç koca eskitmiş fakat cennet hurileri misali güzelliğinin kuş gibi uçtuğunu bir türlü kabul edememiş, gözü ve gönlü daima oynaşta bir nazenindi. Oynaşı erkekleri de hep ayaktakımından seçiyordu… Nazenin hanımın pençesinden kurtları, parsları andıran vahşi delikanlılar bile kurtulamamıştı.”Rabia Hanım ile arzularının arka sokaklarında gezinmekten kaçınmayan başka kadınların tehlikeli maceraları…Reşad Ekrem Koçu’dan gizemli, tutkulu ve başrolde hep kadının olduğu öyküler.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-02
DOSYA BOYUTU:
9,91
ISBN:
6050953503
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Reşad Ekrem Koçu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kafes Arkası Günahkarları PDF

Kafes Arkası Günahkarları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Reşad Ekrem Koçu. Okuyabilirsin Kafes Arkası Günahkarları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...u anda satışta değildir. Kafes arkası günahkarları ... Kafes Arkası Günahkârları Reşad Ekrem Koçu ... .reşad Ekrem Koçu. Mağazaya Soru Sor. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Kafes Arkası Günahkarları. » Kafes Arkası Günahkârları Kitabını Beğendiyseniz. » Kafes Arkası Günahkârları Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz? Rabia Hanım ile arzularının arka sokaklarında gezinmekten kaçınmayan başka kadınların tehlikeli maceraları… Ürün Sepetinize Eklendi! Kafes Arkası Günahkarları. 17,50 TL. 20 TL. "Kışın Süleymaniye'deki konağınd ... Kafes Arkası Günahkarları - Reşad Ekrem Koçu | kitapyurdu.com ... . 17,50 TL. 20 TL. "Kışın Süleymaniye'deki konağında, yazın İstinye'deki yalısında oturan Silahşör Kızı Rabia Hanım, yaşı altmışı aşmış, biri bey, biri ağa... Kafes Arkası GünahkarlarıKafes Arkası Günahkarları. Reşad Ekrem Koçu Doğan Kitap. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Kafes Arkası Günahkarları Kafes Arkası Günahkarları. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Kafes Arkası Günahkarları Reşad Kafes arkası. 11-01-2020/18:23. Gizemli, tutkulu ve başrolde kadının olduğu muhteşem bir roman. Tarihsel Romanlar. Kafes Arkası Günahkarları. Kafes Arkası Günahkarları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kafes Arkası Günahkarları Kısa ve Öz Kitap Özeti. Kafes Arkası Günahkarları Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Reşad Ekr...