acem2019delhi.com

Küçük Kara Balık

Responsive image
Annesiyle birlikte bir derede yaşayan Küçük Kara Balık’ın hikâyesini duydunuz mu?Bakın anlatalım: Bu sevimli Küçük Kara Balık’ın en sevdiği şey, ay ışığının evlerinin üstüne vurmasıymış. Küçük Kara Balık, her gün, sabahtan akşama kadar, annesiyle birlikte derenin içinde yüzermiş. “Anneciğim, burada daha fazla kalamam ben, gitmeliyim!” demiş bir gün Küçük Kara Balık. “Gitmek istediğine emin misin?” diye sormuş annesi.“Evet,” demiş Küçük Kara Balık. “Bu derenin ucunun nereye çıktığını gidip görmek istiyorum.” “Başka yerlerde neler olup bittiğini gerçekten bilmek istiyorum... Böyle amaçsızca yüzmektenbıktım usandım.” Böylece çıkıp gitmiş. Küçük Kara Balık, bütün çocuklar için unutulmaz bir öykü, bir başucu kitabı.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-21
DOSYA BOYUTU:
9,94
ISBN:
6056968068
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Samed Behrengi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçük Kara Balık PDF

Küçük Kara Balık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Samed Behrengi. Okuyabilirsin Küçük Kara Balık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ara balık: "yola... Küçük balık ile annesinin evi siyah bir taşın arkasıydı; yosunlar da evin çatısını oluşturuyordu ... Küçük Kara Balık - GittiGidiyor ... . Balık tepeden aşağı süzdü onları: - Lütfen terbiyenizi bozmayın. Benim adım "Küçük Kara Balık". Küçük Kara Balık en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Küçük Kara Balık satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Küçük Kara Balık. 4,5/5 - 96 Kişi Yorum Yap. Küçük Kara Balık etrafı gördükçe merakı düşünceleri dahada artar, gördüklerini sorgula ... Küçük Kara Balık Samed Behrengi ... . 4,5/5 - 96 Kişi Yorum Yap. Küçük Kara Balık etrafı gördükçe merakı düşünceleri dahada artar, gördüklerini sorgulamaya fikirler üretmeye başlar.Biraz daha ilerledikten sonra bir balık sürüsü görür. Küçük Kara Balık, Samed Behrengi'nin kaleme aldığı bir çocuk kitabı. Küçük Kara Balık; bir büyükanne balığın oniki bin çocuk ve torununa öykü anlatmasıyla başlıyor. Küçük Kara Balık, kendi küçük su birikintisinden çıkıp yaşamın sınırlarını tanımak istedi. Küçük Kara Balık : "Olsun! Gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum." (s. 36). Ey insanlar! Samed Behrengi. Kış ortasında bir akşam vaktiydi. Denzin en derin yerinde, yaşlı mı yaşlı bir balık nine sayıları on iki bini bulan çocuklarıyla torunlarını çevresine toplamış onlara bir masal anlatıyordu. Küçük Kara Balık yaşadığı dereden çıkıp derenin ucunun nereye vardığını, dışarıda nasıl bir dünya olduğun...