acem2019delhi.com

Uzayda Bir Yıl Bir Ömür Boyu Keşif

Responsive image
Benİ öldürebİlecek bİr rokete tırmanmanın hem ölümlü olmayla yüzleşme hem de şİmdİye kadar yaşadığım her şeyden daha canlı hİssetmemİ sağlayan bİr macera olduğunu öğrendİm.Çİmenlerİn harİka koktuğunu, rüzgârın muhteşem bİr şey olduğunu ve yağmurun bİr mucİze olduğunu öğrendİm.Ayrıca gezegenİmİzİn gördüğüm en güzel şey olduğunu ve ona sahİp olduğumuz İçİn ne kadar şanslı olduğumuzu öğrendİm. ULUSLARARASI UZAY İSTASYONUNDA BİR YIL GEÇİREREK REKOR KIRAN ASTRONOT Scott kelly’den ÇARPICI BİR hİkâye. kelly Kendİsİnden öncekİ yolculuklara paralel olarak renklİ gelİşİm yıllarının ardından Olağanüstü yolculuğunu bütün heyecanıyla bİzlerle paylaşıyor. Doğal bİr hİkâye anlatıcısı ve modern zaman kahramanı olan Kelly’nİn, gelecek Kuşaklara İlham verecek umut dolu bİr mesajı var. kİşİsel hİkâyesİnde, İnsanın hayal gücünün zaferİ, İnsan İradesİnİn gücü ve galaksİnİn sonsuz muhteşemlİğİ görülüyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-02
DOSYA BOYUTU:
9,32
ISBN:
6051717760
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Scott Kelly
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Uzayda Bir Yıl Bir Ömür Boyu Keşif PDF

Uzayda Bir Yıl Bir Ömür Boyu Keşif harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Scott Kelly. Okuyabilirsin Uzayda Bir Yıl Bir Ömür Boyu Keşif sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... GEÇİREREK REKOR KIRAN ASTRONOT Scott kelly'den ÇARPICI BİR hİkâye ... Uzayda Bir Yıl Bir Ömür Boyu Keşif: Endurance Scott Kelly ... . kelly Kendİsİnden öncekİ yolculuklara paralel olarak renklİ gelİşİm... ULUSLARARASI UZAY İSTASYONUNDA BİR YIL GEÇİREREK REKOR KIRAN ASTRONOT Scott Yıl Bir Endurance, Uzayda Yıl Ömür, Uzayda Yıl Ömür Boyu, Uzayda Yıl Ömür Boyu Keşif... ULUSLARARASI UZAY İSTASYONUNDA BİR YIL GEÇİREREK REKOR KIRAN ASTRONOT Scott Kelly'den ÇARPICI BİR hikâye. Scott Kelly. Beni öldürebilecek bir rokete tırmanmanın hem ölüml ... Uzayda Bir Yıl Bir Ömür Boyu Keşif: Endurance | bkmkitap.com ... . Scott Kelly. Beni öldürebilecek bir rokete tırmanmanın hem ölümlü olmayla yüzleşme hem de şimdiye kadar yaşadığım her şeyden daha canlı hissetmemi sağlayan bir macera olduğunu öğrendim. Ayrıca gezegenİmİzİn gördüğüm en güzel şey olduğunu ve ona sahİp olduğumuz İçİn ne kadar şanslı olduğumuzu öğrendİm. Uluslararası uzay istasyonunda bir yıl geçirerek rekor......