acem2019delhi.com

Küçük Prens’in Parkı

Responsive image
Küçük Prens gelince dünyaya...“Bir meşe ağacı kadar güçlü!” der Yüce Kral.“Bir gül yaprağı kadar narin”, diye ekler Yüce Kraliçe.Yüce Kral ve Yüce Kraliçe düşünüp taşınıp bir karara varırlar…“Küçük oğlumuza, sadece ona ait bir park gerekli;ama öyle sıradan bir park değil, olmalı âdeta bir cennet köşesi!”Böylece hazırlanır Küçük Prens’in parkı ama kimse mutlu olmaz burada.Sonra anlarlar ki asıl olan paylaşmaktır bu hayatta.Güler yüzler, mutluluk dolar bu muhteşem parka.Küçük Prens’in Parkı, çocuklara paylaşmanın sonuçlarını çarpıcı bir biçimde gösteren, sıcacık bir hikâye.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-22
DOSYA BOYUTU:
11,38
ISBN:
6053412090
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Emilie Soleil
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçük Prens’in Parkı PDF

Küçük Prens’in Parkı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Emilie Soleil. Okuyabilirsin Küçük Prens’in Parkı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ük Prens'in parkı ama kimse mutlu olmaz burada ... Küçük Prens'in Parkı Emilie Soleil ... . Sonra anlarlar ki asıl olan paylaşmaktır bu hayatta, Güler yüzler, mutluluk dolar bu muhteşem parka. Küçük Prens (Fransızca özgün adı: Le Petit Prince), Fransız yazar ve pilot Antoine de Saint-Exupéry tarafından yazılan ve 1943'te yayımlanan masal. Dünyanın en çok satan ve okunan kitaplarından biridir. 12.07 TL. Böylece hazırlanır Küçük Prens'in parkı ama kimse mutlu olmaz burada. Sonra anlarlar ki asıl olan paylaşmaktır bu ... Küçük Prens'in Parkı - Christine Davenier -Halkkitabevi ... . Sonra anlarlar ki asıl olan paylaşmaktır bu hayatta, Güler yüzler, mutluluk dolar bu muhteşem parka. Küçük oğlumuza, sadece ona ait bir park gerekli; ama öyle sıradan bir park değil, olmalı âdeta bir cennet köşesi!` Böylece hazırlanır Küçük Prens`in parkı ama kimse mutlu olmaz burada. 11.18 TL. Böylece hazırlanır Küçük Prens'in parkı ama kimse mutlu olmaz burada. Sonra anlarlar ki asıl olan paylaşmaktır bu hayatta, Güler yüzler, mutluluk dolar bu muhteşem parka. ACIKLAMA Küçük Prens'in Parkı Küçük Prens gelince dünyaya... "Bir meşe ağacı kadar güçlü!" der Yüce Kral. Böylece hazırlanır Küçük Prens'in parkı ama kimse mutlu olmaz burada. Menu. Ürünler Küçük Prens'in Parkı. Küçük Prens'in Parkı. 11.92 TL. Küçük Prens'in Parkı-1001 Çiçek Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yazarın uçağı bozulur ve Sahra Çölüne iniş yapmak zorunda kalır. Çölde Küçük Prens ile karşılaşır. Hakone'deki Küçük Prens parkı. Barselona'da Küçük Prens Heykeli....