acem2019delhi.com

Soğuk Kalpler Defteri

Responsive image
Bir akşamüzeri yaşadığı gizemli bir olaydan sonra yazmaya karar veren Damla, bize kendisini, ailesini ve okul arkadaşlarını günlüğü vasıtasıyla tanıtıyor. Bu günlükte bir genç kızın ruhunda kopan fırtınalara, iç dünyasındaki hesaplaşmalara tanık oluyoruz. Birkaç cümlelik de olsa Damla’ya kulak verelim:“Herkes bir şekilde içindeki sesi susturmak için kendini dışarı atıyor. Biliyorlar çünkü kendi içlerine dönseler üşüyecekler. Çünkü hepimizin yüzünde bir yara var, saçımızla kapatmaya çalıştığımız. Kapatmayı beceriyoruz da. Kafamızdaki binbir türlü karşıt fikirlerle ağız dalaşı yaparken aslında mutluyuz. Mutluyuz, çünkü üzerini çok güzel örtmüşüz. Ama bir türlü ısıtamamışız kalbimizi. Şimdi ne yapsak nafile... Bu yüzden o kızlar gibi olmamaya karar verdim. Hani ufacık şeyde depresyona girip kendini dışarı atanlar gibi... Kendi yarana kabuk bağlayamıyorsan, dışarıda mikroptan başka ne bulaşır ki sana?”
YAYIN TARİHİ:
2015-04-13
DOSYA BOYUTU:
6,17
ISBN:
6059915144
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gökçe Üstündağ
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Soğuk Kalpler Defteri PDF

Soğuk Kalpler Defteri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gökçe Üstündağ. Okuyabilirsin Soğuk Kalpler Defteri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...la tanıtıyor. Bir akşamüzeri yaşadığı gizemli bir olaydan sonra yazmaya karar veren Damla bize kendisini ailesini ve okul arkadaşlarını günlüğü vasıtasıyla tanıtıyor ... Soğuk Kalpler Defteri %15 İndirimli Gökçe Üstündağ ... . Gökçe Üstündağ. Bir akşamüzeri yaşadığı gizemli bir olaydan sonra yazmaya karar veren Damla, bize kendisini, ailesini ve okul arkadaşlarını günlüğü vasıtasıyla tanıtıyor. Soğuk Kalpler Defteri - Gökçe Üstündağ hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Soğuk Kalpler Defteri. 9,72 TL. SOĞUK KALPLER DEFTER ... Soğuk Kalpler Defteri - Gökçe Üstündağ -Halkkitabevi ... .com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Soğuk Kalpler Defteri. 9,72 TL. SOĞUK KALPLER DEFTER...