acem2019delhi.com

Filistin-İsrail Ekseninde Ortadoğu

Responsive image
Bu kitap, Mustafa Necati Özfatura’nın 2000-2015 yılları arasında yazdığı, Filistin-İsrail meselesi ekseninde Orta Doğu’da yaşanan gelişmeleri konu edinen makaleleri derlenerek hazırlanmıştır. II. Camp David Zirvesi’nden günümüze uzanan ve İsrail’in her dönem şiddetini arttırarak devam ettirdiği soykırımın, bir kaçı hariç dünya ülkelerinin bu vahşeti görmezden gelişinin anlatıldığı bu eserde, Türkiye’nin 2002’den itibaren değişmeye başlayan dış politikasının izlerini de bulacaksınız.“Filistin’de çatışmalar; taş ve sopalı Filistinliler ile tank, uçak, helikopter, füze, roket ile mücehhez İsrail arasında devam ediyor. Siyonist Yahudiler kana doymuyor. Dökülen her damla kan ileride dökülecek binlerce kanın tohumudur.”“İsrail, Filistin’de dünya tarihinin en vahşi soykırımını icra etmektedir. İnsan haklarını hiçe sayan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail’in hedefi ‘Filistinlisiz Filistin’dir.”“Ve bana göre İsrail artık kaybetmiştir. Yani mağlubiyete giden kapı açılmıştır. Korku sırası şimdi Yahudilere gelmiştir. Dünya Yahudilerinin İsrail’i kurtarmaya güçleri yetmez. İsrail, doğumundan itibaren kin, öfke ve vatan hasreti ile yetişen Filistinli çocukları unutmasın.”“Filistin meselesi İslam Dünyası’nın meselesidir. Bu mesele adil bir şekilde halledilmedikçe Orta Doğu’ya barış ve huzur asla gelmez. Arap liderlerinin tamamı suskun fakat halk öfkelidir. İsrail’in Gazze’ye attığı bombalar Arap diktatörlerinin tahtlarını sarsmaktadır.”“Emperyalist güçlerin Orta Doğu politikası; ihtilafların sürdürülmesi ve yeni fitne tohumları ekerek savaşın devam ettirilmesi esasına dayanır. Savaşların tohumu adaletsiz barıştır. Silahlar gücün aslı değil gölgesidir. Silaha güvenen tuzağa düşer. ABD ve AB’nin unuttuğu bir nokta var; İsrail, Arap denizi içinde bir ‘ada’ gibidir. Geçmişte Haçlılar nasıl ki gelip gittilerse, Yahudiler de bir gün gidecektir.”“İsrail’in politikasına göre ‘en iyi Filistinli, öldürülen ya da Filistin’i terk eden Filistinlidir.’ Zalimler en güçlü olduklarında helâk olurlar! İsrail’in yıkılışı yakındır. Zulüm payidar olmaz. Herşeyin sonuna bakın, sakın çekilen sıkıntılar doğum sancısı olmasın? O ki zalim, zulmünden utanmaz oldu, yıkılışları yakın demektir. Ömrü olan görür.”“Nihai zaferin Filistinlilerin olacağına adım gibi inanıyorum. Allahü teâlâ zalimin hasmıdır ve asla ihmal etmez ama imhal eder. Zulme uğrayan Filistinlilerin göz yaşları, kanları ve çile çekenlerin duaları boşa gitmeyecektir.”“Tarihin hiçbir devrinde zulüm payidar olmamıştır. İsrail, attığı her mermi ve füze ile kendi devletinin temelini yıktığının farkında değildir. Orta Doğu ile ilgili yazılarım aslında İsrail’in çöküşüne ayna tutuyor. İsrail’in felaketi siyonizm sebebiyle olacaktır. Ömrü olan İsrail’in tarihten silindiği günleri görecektir…”
YAYIN TARİHİ:
2015-04-11
DOSYA BOYUTU:
4,53
ISBN:
6054928033
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Necati Özfatura
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Filistin-İsrail Ekseninde Ortadoğu PDF

Filistin-İsrail Ekseninde Ortadoğu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Necati Özfatura. Okuyabilirsin Filistin-İsrail Ekseninde Ortadoğu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail'in hedefi 'Filistinlisiz Filistin'dir ... Filistin - İsrail Ekseninde Ortadoğu - Mustafa Necati Özfatura - Divan ... ." Bu kitap Mustafa Necati Özfatura'nın 2000-2015 yılları arasında yazdığı Filistin-İsrail meselesi ekseninde Orta Doğu'da yaşanan gelişmeleri konu edinen makaleleri derlenerek hazırlanmıştır. 14.08 TL. "İsrail, Filistin'de dünya tarihinin en vahşi soykırımını icra etmektedir. İnsan haklarını hiçe sayan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail'in hedef ... İsrail-Filistin Sorununun Tarihçesi: 1897'den 2018'e - Bianet ... . İnsan haklarını hiçe sayan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail'in hedefi 'Filistinlisiz... İsrail'in felaketi siyonizm sebebiyle olacaktır. Ömrü olan İsrail'in tarihten silindiği günleri görecektir…". Filistin - İsrail Ekseninde Ortadoğu Mustafa Necati Özfatura. 12.78 TL. "İsrail, Filistin'de dünya tarihinin en vahşi soykırımını icra etmektedir. İnsan haklarını hiçe sayan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail'in hedefi 'Filistinlisiz... FİLİSTİN - İSRAİL EKSENİNDE ORTADOĞU kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Filistin - israil ekseninde ortadoğu. Mustafa Necati Özfatura. 20,00 tl. "İsrail, Filistin'de dünya tarihinin en vahşi soykırımını icra etmektedir. İnsan haklarını hiçe sayan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail'in hedefi 'Filistinlisiz Filistin'dir.". Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Divanyolu Kitapları Yayınevine ait Filistin - İsrail Ekseninde Ortadoğu kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Bu kitap, Mustafa Necati Özfatura'nın 2000-2015 yılları arasında yazdığı, Filistin-İsrail meselesi ekseninde Orta Doğu'da yaşanan gelişmeleri konu edinen makaleleri derlenerek hazırlanmıştır. 12.96 TL. "İsrail, Filistin'de dünya tarihinin en vahşi soykırımını icra etmektedir. İnsan haklarını hiçe sayan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail'in hedefi 'Filistinlisiz... Filistin - İsrail Ekseninde Ortadoğu. İnsan haklarını hiçe sayan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail'in hedefi 'Filistinlisiz Filistin'dir." Filistin-İsrail Ekseninde Ortadoğu Kitabını Kim Yazmıştır? Yazarın kitapları arasından en beğenilenlerden olan bu kitap yazar Mustafa Necati Özfatura tarafından yazılmıştır. "İsrail, Filistin'de dünya tarihinin en vahşi soykırımını icra etmektedir. İnsan haklarını hiçe sayan, faşist, terörist ve tahrif edilmiş dini esaslara göre idare edilen İsrail'in hedefi 'Filistinlisiz Filistin'dir." 20 N...