acem2019delhi.com

İntibah (Tam Metin)

Responsive image
Ali Bey, onu büyük bir aşkla seven baştan çı-karıcı Mehpeyker ve mâsum Dilâşûb... İntibâh, bu üç gencin felâketle sonuçlanan serüvenlerinin romanıdır. Nâmık Kemal’in Romantik üslûpla kaleme aldığı bu yapıtta, tutkuya dönüşen aşkın hem sevecenliğe, fedâkârlığa yol açan “güzel” yüzü; hem de kötülüklere, ölüme yol açan “çirkin yüzü” başarılıbir anlatımla veriliyor. Mutluluğu aile yuvasında değil, “kötü kadın”ın aşkında arayan Ali Bey’in yol açtığı dramdan, herkesin kendi payına bir ders çıkaracağı kesindir.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-11
DOSYA BOYUTU:
3,5
ISBN:
6059939263
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Namık Kemal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İntibah (Tam Metin) PDF

İntibah (Tam Metin) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Namık Kemal. Okuyabilirsin İntibah (Tam Metin) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2.Hamur Yazar / Cevirmen: Namık Kemal ... İntibah ( Tam Metin ), Mercan Okul - İndirilmli Fiyatı: 8,72 TL ... . Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Çınar Yayınları Yayınevine ait İntibah (Günümüz Türkçesi Tam Metin) kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. İntibah (Eksiksiz, Tam Metin). Namık Kemal RÖNESANS YAYINLARI. Benzer Ürünler. İntibah. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Ali Bey, yirmi iki yaşlarında iyi bir eğitim ve öğrenim görmüş bir .. İntibah (Günümüz Türkçesiyle). 7 10. Namık Kemal. İntibah (Ce ... İntibah-Tam Metin ... .. İntibah (Günümüz Türkçesiyle). 7 10. Namık Kemal. İntibah (Cep Boy). 7 7. Namık Kemal. İntibah. 9.1 13. Ürün Bilgisi. Namık Kemal'in İntibah: Sergüzeşt-i Ali Bey romanı Namık Kemal, ilk edebi romanımız olan İntibah'ta dönemin ideal bireyinin çöküşünü, Osmanlı kültürünü de anlatarak mercek altına alır. Ürün Adı: İntibah Tam Metin Ürün Kodu: 9786059939263 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Ciltli Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Namık Kemal. İntibah (Günümüz Türkçesiyle). 7.13 9.9. Namık Kemal. Mercan Türk Klasikleri Seti (10 Kitap) Sadeleştirilmiş İnceleme Tam Metin....