acem2019delhi.com

Beyin Takımına Zeka Soruları

Responsive image
Zekâ sorusu dendiği anda kaçacak delik mi arıyorsunuz? Bu soruları çözememekten korkup soğuk terler mi döküyorsunuz?O zaman bu kitap tam size göre…Beyin Takımına Zeka Sorula ile zekâ sorularını çözmenin keyfine varacak ve yeteneklerinizi gün ışığına çıkaracaksınız. Birbirinden ilginç ve öğretici 150 zekâ sorusunu çözerken eğlenecek, eğlenirken yeni şeyler öğreneceksiniz.Bu kitapta;kalem ve kâğıt kullanmadan en karmaşık problemleri çözmeyi,el kaldırmadan en zor şekilleri çizmeyi,arıların peteklerini neden altıgen şeklinde inşa ettiğini,tetris oyununu oluşturan şekillerin ilginç özelliğini,Apollonion çemberlerinin, Smith, Armstrong ve Friedman sayılarının büyülü dünyasını öğreneceksiniz.Hâlâ neyi bekliyorsunuz? Haydi, hemen zekâ sorularının eğlenceli dünyasına adım atın!
YAYIN TARİHİ:
2013-03-22
DOSYA BOYUTU:
3,34
ISBN:
9752639652
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şakir Ural
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Beyin Takımına Zeka Soruları PDF

Beyin Takımına Zeka Soruları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şakir Ural. Okuyabilirsin Beyin Takımına Zeka Soruları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...uları her zaman beyin çalıştırır. Bazen kafa kırdırır, zeka keskinleştirir ama her zaman beyin çalıştırır ... Şakir Ural - Beyin Takımına Zeka Soruları | Sözcü Kitabevi ... . Tam da bununla ilgili zeka sorularını sizler için derledik, cevaplarıyla birlikte sunduk. ...eğlenceli olduğu kadar düşünmenizi ve beyninizi kullanmanızı sağlayacak görsel zeka sorularını, zeka bulmacalarını ve matematik zeka... Beyin Jimnastiği - Zeka Soruları. Konuyu açan YoRuMSuZ. Hadi hemen videolarımıza geçin ve cevaplarınızı bizlere yorumlar ... Vor year. Beyin Yaka ... Beyin Takımına Zeka Soruları | bkmkitap.com ... . Konuyu açan YoRuMSuZ. Hadi hemen videolarımıza geçin ve cevaplarınızı bizlere yorumlar ... Vor year. Beyin Yakan 4 Zeka Sorusu - Mediakraft Ekibi 4'te 0 Yaptı. Bu videoda beyin yakan zeka soruları var. Şakir Ural adlı yazara ait Beyin Takımına Zeka Soruları kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %27 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Beyin Takımına Zeka Soruları, Şakir Ural, Timaş Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9789752639652. Beyin Takımına Zeka Soruları. Şakir Ural. Beyin Takımına Zeka Soruları. Yeni. Ücretsiz Kargo. 9789752639652. 668087. Beyin Takımına Zeka Soruları. Timaş Yayınları. 7.04. Yazarın Diğer Kitapları. %20. Kıran Kırana Zeka Soruları Eğlenceli Matematik 5. Şakir Ural. Şakir Ural, Beyin Takımına Zeka Soruları en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı kitap alı. We've gathered our favorite ideas for Beyin Takımına Zeka Soruları, Explore our list of popular images of Beyin Takımına Zeka Click Images to Large View Beyin Takımına Zeka Soruları Eğlenceli Bilgi. 9789752639652. 516185. Beyin Takımına Zeka Soruları. Timaş Yayınları. 6.42. Yazarın Diğer Kitapları. %27. En Kral Zeka Soruları Eğlenceli Matematik. Bazen dakikalarca bizi düşündüren, merakımızı artıran zeka sorularını çok çözmenin beyne faydalı olduğunu modern. İşte beynimizi parlatacak, gıcır gıcır 10 zeka soruları... Bu soruları çözememekten korkup soğuk terler mi döküyorsunuz? "Beyin Takımına Zekâ Soruları" ile zekâ sorularını çözmenin keyfine varacak ve yeteneklerinizi gün ışığına çıkaracaksınız. Products. Geri. Akıl & zeka oyunları. 5-6 yaş Grubu. Zeka & dikkati geliştirme kitapları. Defterler. ...Sanat Yayınları Gelişim Yolculuğu Yayınları Genar Kitaplık Genç Arkadaş Yayınları Genç Beyin. Hobi Zet Zeka Zet Zeka - Ahşap Oyunlar Zet Zeka - Plastik Oyunlar Zeta Yayıncılık Zeyno Kitap......