acem2019delhi.com

İknaya Açılan Kapı

Responsive image
“Hiçbir psikoloğun araştırmaları, ‘iknanın kitabını yazan’ Robert Cialdini’ninki kadar fazla kullanılmadı. Bir kez daha bir Cialdini klasiğiyle karşı karşıyayız. Kendisi yine alanına hâkim, özgün ve hayatı kolaylaştıracak denli pratik.”Richard H. ThalerRobert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30’u aşkın dile çevrilen İknanın Psikolojisi’ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı ile bir kez daha dünyayla paylaşıyor.Cialdini, mesajlarının kabul görmesini hedefleyen usta iletişimcilerin, mesajlarını sunmadan önce neler yapması gerektiğini anlatıyor yine. Ancak bu kez işin yeni bir boyutu var: Zamanlama! “Kişinin seçimini belirleyen en önemli etken, doğru ya da yararlı olması değil, karar anında dikkate sunulmasıdır” diyen yazar, ikna sürecinin kilit noktası saydığı “ayrıcalıklı anlar”la tanıştırıyor bizleri.Söz konusu ayrıcalıklı anları yaratmak ve kullanmak, ama bunu yaparken etik kaygıları sonuna kadar gözetmek isteyen ve yazarıniknanın evrensel 6 ilkesine ek olarak ortaya koyduğu 7. ilkeyi merak eden tüm okurları İknaya Açılan Kapı’dan geçmeye davet ediyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2017-06-01
DOSYA BOYUTU:
9,16
ISBN:
6054584987
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Robert B. Cialdini
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İknaya Açılan Kapı PDF

İknaya Açılan Kapı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Robert B. Cialdini. Okuyabilirsin İknaya Açılan Kapı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı ile bir kez daha ... İknaya Açılan Kapı - Robert B. Cialdini | Kitapx ... ... Robert B. Cialdini. "Hiçbir psikoloğun araştırmaları, 'iknanın kitabını yazan' Robert Cialdini'ninki kadar fazla kullanılmadı. 13.86 €. Richard H. Thaler Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30'u aşkın dile çevrilen IknanınPsikolojisi'ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, Iknaya Açılan Kapı... 26.52 TL. Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30'u aşkın dile çevrilen İknanın Psikolojisi'n ... İknaya Açılan Kapı - Robert B. Cialdini | kitapyurdu.com ... ... 26.52 TL. Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30'u aşkın dile çevrilen İknanın Psikolojisi'ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı ile bir kez daha... 23.80 TL. Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30'u aşkın dile çevrilen İknanın Psikolojisi'ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı ile bir kez daha... En uygun İKNAYA AÇILAN KAPI / MEDIACAT ürün ve modelleri markası ve MEDIACAT YAYINLARI ROBERT B.CİALDİNİ 1.BASKI 422 SAYFA 2017 özellikleri 9786054584987 en ucuz fiyatlar ile 25... Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30'u aşkın dile çevrilen İknanın Psikolojisi'ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı ile bir kez daha dünyayla paylaşıyor. 33.05 TL. İknaya Açılan Kapı - "Hiçbir psikoloğun araştırmaları, 'iknanın kitabını yazan' Robert Cialdini'ninki kadar fazla kullanılmadı. Robert B. Cialdini. "Hiçbir psikoloğun araştırmaları, 'iknanın kitabını yazan' Robert Cialdini'ninki kadar fazla kullanılmadı. Bir kez daha bir Cialdini klasiğiyle karşı karşıyayız. 23.42 TL. Richard H. Thaler Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30'u aşkın dile çevrilen İknanın Psikolojisi'ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı ile bir... ...tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı ile bir kez daha dünyayla paylaşıyor. 7. ilkeyi merak eden tüm okurları İknaya Açılan Kapı'dan geçmeye davet ediyoruz. 34 TL. - Richard H. Thaler. Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30'u aşkın dile çevrilen İknanın Psikolojisi'ni yazdıktan tam 30 yıl sonra, alanındaki birikim ve deneyimini, İknaya Açılan Kapı... 25.50 TL. Robert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30'u aşkın dile çevrilen İknan...