acem2019delhi.com

Ne Süleyman'a Esiriz, Ne Selim'in Kuluyuz!

Responsive image
Türk siyaseti maalesef amaca ulaşmak için gayri ahlaki de olsa her yolun mubah görülmesi felsefesiyle icra edilen bir siyaset.Merkezdeki siyasetçiler bu felsefeyi icrada mahirdirler. Anlarsınız, nefret edersiniz. Taşradakiler ise çoğu kez bu işi ellerine yüzlerine bulaştırırlar. Görürsünüz, tiksinirsiniz.Taşrada siyaset yaptım. Kasaba politikacısı olmamaya gayret ettim. Adam kayırmak, partizanlık, parti içi ayak oyunları ve seçmen dalkavukluğundan mümkün mertebe uzak durmaya çalıştım. Şahıslar ve kurumlar benim için ölçü değildir, olmadı. Benim ölçüm, inandığım değerler ve ilkelerdir. Tabii ki ben de insanım ve hatadan masun değilim. Ölçüyü kaçırmış olabilirim.Çok şey yazmış olmama rağmen her şeyi yayınlamadım! Yayınlananlar, yazdıklarımın çok çok azıdır. Bu konuda bazı bilgilerin kendimde saklı kalmasını istedim.Hayatım boyunca irademi kimseye teslim etmedim. Eğilmedim, eğilmeyi sevmedim. Doğru bildiklerimi savunmaktan çekinmedim. Kendimi ezdirmedim. Hiç yalakalık yapmadım. Söylediğim ve yaptığım her şeyi inanarak söyledim ve yaptım.Bu itibarla kitabımın adını Hayretî’nin, benim de kişiliğimi yansıttığını düşündüğüm şu beytinden iktibas ettim.Ne Süleyman’a esiriz, ne Selim’in kuluyuz,Kimse bilmez bizi, bir Şâh-ı Kerim’in kuluyuz!
YAYIN TARİHİ:
2009-05-08
DOSYA BOYUTU:
11,10
ISBN:
6055996208
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Resul Tosun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ne Süleyman'a Esiriz, Ne Selim'in Kuluyuz! PDF

Ne Süleyman'a Esiriz, Ne Selim'in Kuluyuz! harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Resul Tosun. Okuyabilirsin Ne Süleyman'a Esiriz, Ne Selim'in Kuluyuz! sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n adını Hayretî`nin, benim de kişiliğimi yansıttığını düşündüğüm şu beytinden iktibas ettim ... Ne Süleyman a Esiriz, Ne Selim in Kuluyuz Kitabı ... .Ne Süleyman`a esiriz, ne Selim`in kuluyuz,Kimse bilmez bizi, bir Şâh-ı Kerim`in kuluyuz! 46.31 TL. Bu itibarla kitabımın adını Hayretî'nin, benim de kişiliğimi yansıttığını düşündüğüm şu beytinden iktibas ettim. Ne Süleyman'a esiriz, ne Selim'in kuluyuz, Kimse bilmez bizi, bir... 52 TL. Ne Süleyman'a Esiriz, Ne Selim'in Kuluyuz!-Etkin Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygu ... Ne Süleyman' a Esiriz, Ne Selim' in Kuluyuz - Resul Tosun ... ... 52 TL. Ne Süleyman'a Esiriz, Ne Selim'in Kuluyuz!-Etkin Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu itibarla kitabımın adını Hayretînin, benim de kişiliğimi yansıttığını düşündüğüm şu beytinden iktibas ettim. Ne Süleymana esiriz, ne Selimin kuluyuz, Kimse bilmez bizi, bir Şâh-ı Kerimin kuluyuz! Bu itibarla kitabımın adını Hayretînin, benim de kişiliğimi yansıttığını düşündüğüm şu beytinden iktibas ettim. Ne Süleymana esiriz, ne Selimin kuluyuz, Kimse bilmez bizi, bir Şâh-ı Kerimin kuluyuz! Ne Süleymana Esiriz, Ne Selimin Kuluyuz. 9786055996208 Etkin Kitaplar (72422) Resul Tosun. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Ne Süleyman' a Esiriz, Ne Selim' in Kuluyuz. 65 TL. Bu itibarla kitabımın adını Hayretî'nin benim de kişiliğimi yansıttığını düşündüğüm şu beytinden iktibas ettim. Ne Süleyman'a esiriz ne Selim'in kuluyuz Kimse bilmez bizi bir Şâh-ı Kerim'in kuluyuz! 48.75 TL. Bu itibarla kitabımın adını Hayretînin, benim de kişiliğimi yansıttığını düşündüğüm şu beytinden iktibas ettim. Ne Süleymana esiriz, ne Selimin kuluyuz, Kimse bilmez bizi, bir Şâh-ı... 46.80 TL. Bu itibarla kitabımın adını ...