acem2019delhi.com

Ulises İçin Evren

Responsive image
“Ay neden beni takip ediyor baba?”Yıldızlar, galaksiler, kara delikler...Evrenin büyüsünü keşfet!Abderalı Demokritos’un cesur fikirlerinden Newton’ın ışık ve yerçekimine dair teorilerine, Einstein’ın genel görelilik ilkesinden Rutherford ve Bohr’un atom modellerine, dünyanın en utangaç bilim insanı Cavendish’ten “Büyük Patlama” fikrini ilk ortaya atan din adamı Lemaitre’e...Titizlikle hazırlanmış, hayal gücüyle bezenmiş, roman gibi bir evren anlatısı bu: Juan Carlos Ortega, eğlenceli üslubuyla, bilimin evrene dair keşiflerini anlatıyor oğluna: Devasa büyüklükteki galaksilerden maddenin en küçük parçasıyla ilgili şaşırtıcı teorilere uzanan bu meraklı yolculuk, geçmişten günümüze, evrenin yasalarını daha iyi anlamamızı sağlayan bilim insanlarının katkılarını sunuyor genç okurlara.
YAYIN TARİHİ:
2017-04-14
DOSYA BOYUTU:
6,36
ISBN:
9750839412
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Juan Carlos Ortega
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ulises İçin Evren PDF

Ulises İçin Evren harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Juan Carlos Ortega. Okuyabilirsin Ulises İçin Evren sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ışık ve yerçekimine dair teorilerine, Einstein'ın genel görelilik ilkesinden ... Juan Carlos Ortega - Ulises İçin Evren | Sözcü Kitabevi ... ... Popüler Bilim/. Ulises İçin Evren. Ulises İçin Evren. Kitap : Ulises İçin Evren, Yazar : Juan Carlos Ortega, Yayınevi : Yapı Kredi Yayınları - 9789750839412 - Fiyat: 17,59 TL. Ulises İçin Evren. Size haber verelim. %10. Galeri için fotoğrafa tıklayın... 16.21 TL. Yıldızlar, galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton ... Ulises İçin Evren Juan Carlos Ortega ... . Size haber verelim. %10. Galeri için fotoğrafa tıklayın... 16.21 TL. Yıldızlar, galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ışık ve yerçekimine dair teorilerine, Einstein'ın genel görelilik ilkesinden... 18.52 TL. Yıldızlar, galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ışık ve yerçekimine dair teorilerine, Einstein'ın genel görelilik ilkesinden... 17.36 TL. Yıldızlar, galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ışık ve yerçekimine dair teorilerine, Einstein'ın genel görelilik ilkesinden... Juan Carlos Ortega. "Ay neden beni takip ediyor baba?". Yıldızlar, galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ışık ve yerçekimine dair... 15.05 TL. Yıldızlar, galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ışık ve yerçekimine dair teorilerine, Einstein'ın genel görelilik ilkesinden... Juan Carlos Ortega. "Ay neden beni takip ediyor baba?". Yıldızlar, galaksiler, kara delikler. . . Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ışık ve yerçekimine dair... Ulises İçin Evren. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Ay neden beni takip ediyor baba?" Yıldızlar, galaksiler, kara delikler… Evrenin büyüsünü keşfet! Bilimsel Kitaplar. Ulises İçin Evren. Ulises İçin Evren. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ulises İçin Evren Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Ulises İçin Evren Pdf İndir. Titizlikle hazırlanmış, hayal gücüyle bezenmiş, roman gibi bir evren anlatısı. Ulises İçin Evren book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Ulises İçin Evren by Juan Carlos Ortega. 18.29 TL. Yıldızlar, galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ışık ve yerçekimine dair teorilerine, Einstein'ın genel görelilik ilkesinden... Ulises İçin Evren. "Ay neden beni takip ediyor baba?" Yıldızlar, galaksiler, kara delikler... Evrenin büyüsünü keşfet! Abderalı Demokritos'un cesur fikirlerinden Newton'ın ı...