acem2019delhi.com

Mutlu Prens (ciltli)

Responsive image
Kentin yükseklerinde uzun bir sütunun üzerinde Mutlu Prens'in heykeli yükselmekteydi. Prens'in tüm gövdesi küçük saf altın yapraklarla kaplanmıştı. Gözlerinin yerinde iki parlak safir sönüyor, kılıcının kabzasında kırmızı bir yakut parlıyordu.Gerçekten çok beğeniliyordu Prens. Şehir meclisi üyelerinden biri ince bir sanat anlayışı olduğunu kanıtlamak istercesine, heykel hakkında ''Bir rüzgargülü kadar güzel,'' yorumunu yapmış, sonra da insanların onun pratik düşünen biri olmadığı düşüncesine kapılacağı kaygısıyla ''Ama onun kadar işe yaramıyor!'' diye eklemişti.
YAYIN TARİHİ:
2013-11-05
DOSYA BOYUTU:
9,36
ISBN:
9944827317
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Oscar Wilde
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mutlu Prens (ciltli) PDF

Mutlu Prens (ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Oscar Wilde. Okuyabilirsin Mutlu Prens (ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...dirimi. Kitaplar birinci hamur kağıda ve sıvama ciltli olarak okura ulaşacak ... Ekip Dağıtım | Mutlu Prens Ciltli | Oscar Wilde | Epsilon Yayınları ... . Mutlu Prens Ciltli. Marka : Epsilon Yayıncılık. Barkod : 9789944827317. Ürün Açıklaması. Kentin yükseklerinde uzun bir sütunun üzerinde Mutlu Prens'in heykeli yükselmekteydi. İş Bankası Kültür Yayınları. Mutlu Prens (Ciltli)-Oscar Wilde. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Cilt Durumu Ciltli. Kapat. Mutlu Prens (Ciltli)-Oscar Wilde. Sepete at. Ürün detayı. Mutlu Pren ... Mutlu Prens Ciltli ... . Kapat. Mutlu Prens (Ciltli)-Oscar Wilde. Sepete at. Ürün detayı. Mutlu Prens. Oscar Wilde. Bilge Kültür Sanat. Atlas : Kıtalar Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi : Ciltli. Aleksandra Mizielinska. Domingo. 9.64 TL. Kentin yükseklerinde uzun bir sütunun üzerinde Mutlu Prens'in heykeli yükselmekteydi. Prens'in tüm gövdesi küçük saf altın yapraklarla kaplanmıştı. 9.81 TL. Kentin yükseklerinde uzun bir sütunun üzerinde Mutlu Prens'in heykeli yükselmekteydi. Prens'in t...