acem2019delhi.com

Açgözlü Turna Balığı

Responsive image
“Balkanların Anderseni”nden masallar..."Bulgaristan’ın ve dünyanın masal ustalarından biri olan Angel Karaliyçev’in duygu yüklü masalları ile tanışacaksınız bu kitapta. Masal kahramanlarımız ise güç koşullarda yaşamaya çalışan yoksul insanlar. İyilik, sevgi, dayanışma ve paylaşım gibi kavramlar işte bu insanların yaşadıklarıyla çocukların dünyasına sokulmayı çok iyi bilen yazarın usta kaleminden aktarılıyor.
YAYIN TARİHİ:
2011-04-07
DOSYA BOYUTU:
9,70
ISBN:
9755109730
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Angel Karaliyçev
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Açgözlü Turna Balığı PDF

Açgözlü Turna Balığı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Angel Karaliyçev. Okuyabilirsin Açgözlü Turna Balığı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rna balıklarının %90'ı... AÇ GÖZLÜ TURNA BALIĞI incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! AÇ GÖZLÜ TURNA BALIĞI için satıcı açıklaması ... Turna Balığı Özellikleri ve Hakkında Bilgi | Balık Vadisi ... . (#552155269). Forgetten Password? Home ›. Details for: Aç Gözlü Turna Balığı. Aç Gözlü Turna Balığı / /Angel Karaliyçev ; res.Turgut Keskin. Aç gözlü turna balığı. ISBNp: 9789755109732. Turna balığı, Esocidae familyasını oluşturan etçil balık türlerinin ortak adı. Turna balıkları çok aç gözlü avcılardır ve yamyamlık bile onlar için çok doğaldır; yavru ... Turna (Balık) - Vikipedi ... . Turna balığı, Esocidae familyasını oluşturan etçil balık türlerinin ortak adı. Turna balıkları çok aç gözlü avcılardır ve yamyamlık bile onlar için çok doğaldır; yavru turna balıklarının %90'ı kardeşleri... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Aç Gözlü Turna Balığı. Yazar. Angel Karaliyçey. AÇ GÖZLÜ TURNA BALIĞI fiyatı, ürün özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Markalar Ofisi'da. 6 saat 43 dakika içinde sipariş verin. Bugün Kargolayalım! Aç gözlü turna balığı. Turna Balığı, esccidae familyasını oluşturan etçil balık türlerinin ortak adıdır. 10 ile 30 gün arasında yavrular dünyaya gelirler. Turna balıkları aç gözlü canlılardır, yamyamlık bile onlar için çok doğaldır. AV DÖNEMİ : Turna balığının üreme dönemi karlar eridikten hemen sonra başlar ve Mayıs ayında sona erer. Doğal olarak bu dönemde turna balığının avlanması yasaktır. Sular...