acem2019delhi.com

Quo Vadis? Nereye Gidiyorsun

Responsive image
Hıristiyan efsanelerine göre Havari Peter, İmparator Neron'un zulmünden kurtulmak için Roma'dan kaçarken yolda İsa Peygamber'le karşılaşır ve ona "Quo Vadis?", yani "Nereye Gidiyorsun?" diye sorar. İsa, "Roma"ya, yeni baştan çarmıha gerilmeye gidiyorum çünkü sen benim kurtaracağın insanları bırakıp kaçıyorsun"der. 1905'te Nobel Edebiyat Ödülü'nü alan Leh yazar Henryk Sienkiewicz I. Yüzyıl Roması'nda yaşanan zulmü, zulme karşı destansı direnişi ve büyük aşkı anlatıyor.
YAYIN TARİHİ:
2009-01-06
DOSYA BOYUTU:
12,49
ISBN:
9750402448
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Henryk Sienkiewicz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Quo Vadis? Nereye Gidiyorsun PDF

Quo Vadis? Nereye Gidiyorsun harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Henryk Sienkiewicz. Okuyabilirsin Quo Vadis? Nereye Gidiyorsun sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... ruh ve rahmanî nefestir. Allah sözünün biricik muhatabı ise, yaratılmışların en şereflisi makamında olan insandır ... Quo Vadis? Nereye Gidiyorsun?-Henryk Sienkiewicz | Kitap Sözleri ... . Havari Peter şehirden kaçması gerektiğine inandırılır, yolda giderken İsa'ya rastlar. Tabi gözlerine inanamaz falan filan. Sorar : "Quo Vadis, Domine?" (Nereye gidiyorsunuz, efendim?) Nereye Gidiyorsun? Quo Vadis? Nereye Gidiyorsun? Henryk Sienkiewicz. Yayınevi: Timaş Yayınları. İncil'de geçen "Quo vadis-Nereye gidiyorsun?" cümlesi bugün artık nereye gittiği belli olmayanlar, merak da edilmeyenle ... Quo Vadıs - Nereye Gidiyorsun? [İlk Baskı] ... . İncil'de geçen "Quo vadis-Nereye gidiyorsun?" cümlesi bugün artık nereye gittiği belli olmayanlar, merak da edilmeyenler için kullanılan bir tür atasözü. Quo Vadis, dayımın çok methetmesi sonucu okumaya karar verip aldığım bir roman (fiyatı gayet uygun). Okumaya başladığınız andan itibaren sizi içine alıyor diyemeyeceğim... Quo Vadis ? "Nereye Gidiyorsun ?" gönderen TurkmenCopur » 18 Ara 2010, 18:58. için,"Quo Vadis?" deyimi, "nereye gidiyorsun?" anlamından çok, "hangi rotadan gidiyorsun?" anlamını taşır. Quo vadis, "Nereye gidiyorsun?". Hasan Köşklü. Son haftalar ile birlikte Zeytin ve Zeytinyağı sektöründeki muhtemel gelişmeleri değerlendirmekte yarar görüyorum. Nereye Gidiyorsun? - Henryk Sienkiewicz hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Quo Vadis? Nereye Gidiyorsun?...