acem2019delhi.com

Tedarik Zinciri YönetimiEn İyi Uygulamalar

Responsive image
Şirketler her sene envanter yönetimine, dağıtımına, depolamaya ve taşımacılığa bir trilyon dolardan fazla para harcamaktalar. Bu maliyetleri yönetmek kimin görevi? Eğer bu kitabı okuyorsanız cevabı da bilmeniz gerekiyor- o sizsiniz -tedarik zinciri profesyoneli. Çalıştığınız yere bağlı olarak sorumluluklarınız değişebilir, fakat küresel pazarda tedarik zinciri oluşturmak ve sistemi kurmak her şirketin ortak amacıdır ve bu oldukça zor bir iştir.Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif' tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının en iyi" tedarik zincirini nasıl kurabileceğinizi, uzmanların başarıları ve başarısızlıklarından örnekler vererek anlatır. Yazar David Blanchard-Penton Media tedarik zinciri grubunun editörü, hem üye ve hem de gazeteci olarak benzersiz iki farklı bakış açısını sunmakta olup, üst yöneticilerin dünya standartlarında bir tedarik zincirini kurma konusunda düşündüklerini paylaşır.Kitapta bol anekdotlar, röportajlar, vaka çalışmaları, araştırma ve analizler mevcut olup ayrıca kitap stratejik olarak üç bölüme ayrılır: 1. bölüm de farklı sanayi sektörlerinden "sınıfının en iyi" tedarik zincirini ve bunların performansını ölçmek için kanıtlanmış yöntemlerden örnekler vererek, kısaca tedarik zinciri anlatılır. 2. bölümde dünyaca ünlü şirketlerin kullandığı yöntemleri göstererek tedarik zincirinin ana süreci anlatılır. Son olarak 3. bölümde ise, ileri gelen şirketlerin büyük işletmeleri kurmak için kullandıkları strateji, çözüm ve ilgili teknolojileri anlatılır.Sizde bu kitaptan faydalaranarak şirketinizin tedarik zincirini dünya standartlarına çıkartabilirsiniz.
YAYIN TARİHİ:
2017-06-13
DOSYA BOYUTU:
4,26
ISBN:
6051339139
DİL:
TÜRK
YAZAR:
David Blanchard
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tedarik Zinciri YönetimiEn İyi Uygulamalar PDF

Tedarik Zinciri YönetimiEn İyi Uygulamalar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır David Blanchard. Okuyabilirsin Tedarik Zinciri YönetimiEn İyi Uygulamalar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... zincirini nasıl... Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif' tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının en iyi" tedarik zincirini nasıl ... Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar | Kitap.net ... ... ...gönderilen sayısal alımlara doğru gittikçe, en büyük perakende şirketleri giderek tedarik zinciri yönetimi ve lojistik ile ilgileniyor olacaklardır. Tedarik Zinciri En İyi Uygulamalar ve Faydaları. Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif' tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının ... Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar | bkmkitap.com ... . Tedarik Zinciri En İyi Uygulamalar ve Faydaları. Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif' tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının en iyi" tedarik zincirini nasıl... Geri Satıcı Açıklaması. Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar Nobel Akademik Yayıncılık. Eğer bu kitabı okuyorsanız cevabı da bilmeniz gerekiyor- o sizsiniz -tedarik zinciri profesyoneli. Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif' tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının en iyi" tedarik zincirini nasıl... Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif' tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının en iyi" tedarik zincirini nasıl... David Blanchard. Şirketler her sene envanter yönetimine, dağıtımına, depolamaya ve taşımacılığa bir trilyon dolardan fazla para harcamaktalar. Bu maliyetleri yönetmek kimin görevi? 31.50 TL. Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi UygulamalarTedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar - Şirketler her sene envanter yönetimine, dağıtımına, depolamaya ve taşımacılığa bir trilyon dolardan... David Blanchard. Şirketler her sene envanter yönetimine, dağıtımına, depolamaya ve taşımacılığa bir trilyon dolardan fazla para harcamaktalar. Bu maliyetleri yönetmek kimin görevi? Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif' tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının en iyi" tedarik zincirini nasıl... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar. Mağaza: Cinemascope. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Eğer bu kitabı okuyorsanız cevabı da bilmeniz gerekiyor- o sizsiniz -tedarik zinciri profesyoneli. (Tanıtım Bülteninden). Kitap Adı: Tedarik Zinciri Yönetimi En İyi Uygulamalar. 33.82 TL. Bu çalışmaya, tedarik zincirinizi "detaylı ve aktif' tutmak için yeni ve alakalı bölümler eklenmiştir ve tedarik zinciri yönetimi en iyi uygulamaları kitabı, "sınıfının en iyi" tedari...