acem2019delhi.com

Kutsal İsyan 5 / Milli Kurtuluş Savaşının Gerçek Hikayesi

Responsive image
- Türkiye Büyük Millet Meclisi Ordularına Afyonkarahisar, Dumlupınar büyük meydan savaşında zâlim ve mağrur bir ordunun asıl unsurlarını inanılmayacak kadar az bir zamanda yok ederek büyük ve soylu ulusumuzun fedakârlıklarına değer olduğunuzu isbat ediyorsunuz. Sahibiniz olan büyük Türk ulusu, geleceğine güvenmekte haklıdır. Savaş meydanındaki beceriklilik ve fedakârlığınızı yakından gözlüyor ve izliyorum. Ulusumuzun, hakkınızdaki değerlendirmelerine aracılık etmek ödevini durmadan ve sürekli olarak yapacağım. Başkumandanlığı önerilerde bulunulmasını cephe kumandınına buyurdum. Bütün arkadaşlarımın Anadolu'da daha başka meydan savaşları verileceğini göz önüne alarak ilerlemesini ve herkesin us güçlerini, yiğitlik ve yurtseverlik kaynaklarını yarışma ile göstermeyi sürdürmesini isterim. İlk hedefiniz Akdeniz'dir, ileri!
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
4,40
ISBN:
9754780552
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hasan İzzettin Dinamo
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kutsal İsyan 5 / Milli Kurtuluş Savaşının Gerçek Hikayesi PDF

Kutsal İsyan 5 / Milli Kurtuluş Savaşının Gerçek Hikayesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hasan İzzettin Dinamo. Okuyabilirsin Kutsal İsyan 5 / Milli Kurtuluş Savaşının Gerçek Hikayesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nda testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası ... Kutsal İsyan 5; Milli Kurtuluş Savaşının Gerçek Hikayesı - Hasan... ... . 36 40. Hasan İzzettin Dinamo. Kutsal Barış 2; Ulusal Kurtuluş Savaşı Sonrasının Gerçek Hikayesi. 28.8 32. Murat Köylü. Çılgın Yunanlılar; Yunan Belgeleriyle Milli Mücadele. 12.6 14. Ziya Gökalp. Ayrıntılar. Kutsal İsyan, Milli Kurtuluş Savaşı'nın Gerçek Hikayesi, Hasan İzzettin Dinamo (5.Cilt). Türü : roman kitapları. Baskı : 1, 1974. 37.04 37.04. Hasan İzzettin Dinamo. K ... Kutsal İsyan 5 / Milli Kurtuluş Savaşının Gerçek Hikayesi Kitabını... ... .Cilt). Türü : roman kitapları. Baskı : 1, 1974. 37.04 37.04. Hasan İzzettin Dinamo. Kutsal Barış 1; Ulusal Kurtuluş Savaşı Sonrasının Gerçek Hikayesi. Milli Bağımsızlık Hareketi Esnasında Arnavutluk Müslümanları. 50 50....