acem2019delhi.com

Zıp Zıp Tavşan ile Eğlenceli Matematik (36-48 Ay)

Responsive image
Gelişimin en hızlı olduğu okul öncesi dönemde kazanılan bilgi ve beceriler çocuğun ileriki hayatının temel taşlarını oluşturacaktır. Özellikle 36 – 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye başladığı dönemdir. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Kitabın genelinde matematiksel sembolleri tanıma, ritmik sayma, nesneleri rakamlarla ilişkilendirme, dikkat ve algı gibi faaliyetlere yer verilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2014-01-10
DOSYA BOYUTU:
10,95
ISBN:
6055101251
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hatice Esra Neccar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Zıp Zıp Tavşan ile Eğlenceli Matematik (36-48 Ay) PDF

Zıp Zıp Tavşan ile Eğlenceli Matematik (36-48 Ay) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hatice Esra Neccar. Okuyabilirsin Zıp Zıp Tavşan ile Eğlenceli Matematik (36-48 Ay) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lenceli Matematik (36-48 Ay). Zıpzıp Tavşanla Eğlenceli Matematik (36-48 Ay) ... Zıp Zıp Tavşan ile Eğlenceli Matematik (36-48 Ay)... | azimkitap.com ... . Yorumlar (0). Yorum Yap. Static Page. Menu. Ürünler Zıpzıp Tavşan ile Eğlenceli Matematik (36 - 48 Ay). Kolektif. Okul öncesi eğitimi gelişimin en hızlı olduğu bu dönemde, temel kavramları kazandırarak, çocuğun duygu ve düşüncelerini özgürce ifade etmesine, girişimci, araştırmacı... Özellikle 36 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye başladığı dönemdir. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı ma ... Zıpzıp Tavşan ile Eğlenceli Matematik (36 - 48 Ay) ... . Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Özellikle 36 - 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye başladığı dönemdir. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Özellikle 36 - 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye başladığı dönemdir. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Özellikle 36 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye başladığı dönemdir. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Özellikle 36 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye başladığı dönemdir. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Çocuk Kitapları. Okul Öncesi 2-3 Yaş. Zıpzıp Tavşan İle Eğlenceli Matematik 36 48 Ay. Zıpzıp Tavşan İle Eğlenceli Matematik 36 48 Ay. Yayınevi / Marka: Çamlıca Basım Yayın. Static Page. Menu. Ürünler Zıpzıp Tavşan ile Eğlenceli Matematik (36 - 48 Ay). Özellikle 36 ? 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Özellikle 36 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye başladığı dönemdir. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Hatice Esra Neccar. Gelişimin en hızlı olduğu okul öncesi dönemde kazanılan bilgi ve beceriler çocuğun ileriki hayatının temel taşlarını oluşturacaktır. Özellikle 36 48 aylık dönem, çocuğun kendini tanıdığı ve ifade etmeye başladığı dönemdir. Çocuğun ileriki okul hayatında matematiği sevmesi bu dönemde aldığı matematik eğitimiyle yakında ilişkilidir. Özellikle 36 48 aylık dönem, çocuğun kend...