acem2019delhi.com

Beş Arkadaş

Responsive image
Yemyeşil bir orman düşünün. Her şeyiyle muhteşem. İşte bu ormanda yaşayan 5 arkadaşın başından geçen kısa maceralardan ilkini bulacaksınız kitapta. Birbirini çok seven 5 arkadaş birlikte elma yemek için elma ağacına giderler. Elma ağacına ulaşınca bir tek elma olduğunu görürler ve neler olur biliyor musunuz?... Kitap, sempatik kahramanlarıyla çocukların başucu kitabı olmaya aday görünüyor.
YAYIN TARİHİ:
2009-06-08
DOSYA BOYUTU:
11,83
ISBN:
6054047758
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rita Ziyade
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Beş Arkadaş PDF

Beş Arkadaş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rita Ziyade. Okuyabilirsin Beş Arkadaş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...toğraf hikayesi 1982 yılında California Copco Gölündeki kampla başlıyor ... 5 Arkadaş - Ana Sayfa | Facebook ... . arkadaş. beş arkadaş birleşip kaan kural'a girmek. şükela: tümü | bugün. ''ohohohoho'' nidalarıyla katılabileceğim eylemdir. Hiç tanımadığınız bir insanla telefonda konuşmak veya bir yerde buluşmak insanda bir çok zaman stres yaratır. ElitAşk, arkadaş arayan bireyleri bu sıkıntıdan kurtarır. Üç, Beş Arkadaş. Oluşturan: Mustafa Cilasun, 6 Ekim, 2017 in Üyelerimizden Şiirler & Denem ... Beş Arkadaş ... . Oluşturan: Mustafa Cilasun, 6 Ekim, 2017 in Üyelerimizden Şiirler & Denemeler. Üç, beş... Arkadaş sohbet ediyorduk. Henüz kahvemiz gelmişti, yudumladık. Orta....