acem2019delhi.com

Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt)

Responsive image
*Sobotta İnsan Anatomisi Atlası; Genel Anatomi ve İskelet-Kas Sistemi, Baş, Boyun ve Nöroanatomi ile İç Organlar konularını içeren toplam üç ciltten oluşmaktadır. 23. Basıdan çeviri olan Sobotta 569 Renkli Büyük Şekil ve 627 Bağımsız şekil içermektedir.
YAYIN TARİHİ:
2017-04-06
DOSYA BOYUTU:
8,73
ISBN:
6053334170
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt) PDF

Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nlenmesi Sn. Esas itibariyle bilinen ve kendini ispatlamış "Sobotta Stili"nin korunması onların başarısıdır ... Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt) ... . Fotoğraflar üzerindeki elektronik yöntemlerle yapılan düzenlemeler ve grafiklerin düzenlenmesi Sn. F. Paulsen, J. Waschke. Kitap Tanıtımı. 1- Baş, Boyun ve Nöroanatomi. 2- İç Organlar. 3- Genel Anatomi ve İskelet-Kas Sistemi. Cilt 1 :GENEL ANATOMİ ve KAS-İSKELET SİSTEMİ Cilt 2 İÇ ORGANLAR Cilt 3 BAŞ, BOYUN VE NÖROANATOMİ Cilt 4 TABLOLAR (KASLAR, EKLEMLER ve SİNİRLER). Alış-Veriş Listeme Ekle. Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt Takım). Esas itibariyle bilinen ve kendini ... Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt) - F. Paulsen Fiyatı ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Sobotta İnsan Anatomisi Atlası (3 Cilt Takım). Esas itibariyle bilinen ve kendini ispatlamış "Sobotta Stili"nin korunması onların başarısıdır. 1- Baş, Boyun ve Nöroanatomi 2- İç Organlar 3- Genel Anatomi ve İskelet-Kas Sistemi. Kolektif. 19O3`de J. Sobotta tarafından temeli atılan atlasın son derece iyi eleştiriler alan 20. baskısının ardından, editörler ve yayınevi böyle bir eserin nasıl daha da iyi hazırlanabileceğini kendi... 551.82 TL. Sobotta İnsan Anatomisi Atlası; Genel Anatomi ve İskelet-Kas Sistemi, Baş, Boyun ve Nöroanatomi ile İç Organlar konularını içeren toplam üç ciltten oluşmaktadır....