acem2019delhi.com

Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt

Responsive image
MARVEL EVRENİ’NİN EN ÖNEMLİ ÇAĞI BURADA BAŞLIYOR! Profesör Xavier’in cenazesinin ardından, Captain America Avengers ve X-Men üyelerinden insanlarla mutantların birlikte çalıştıkları bir ekip kurar. Ama Red Skull 1940’lardan geri dönmüştür - ve bütün mutantları yok etmek istemektedir! Ona hangi dehşet verici silah yeni tehlikeli güçler vermiştir? Rogue ve Scarlet Witch, Red Skull’ın S-Men’iyle çarpışırlar;Wolverine ve Captain America dünya çapındaki mutant suikast salgınını araştırırlar ve Havok ve Thor, Yaşayan Propaganda Doğrucu John’un yayılan etkisine karşı mücadele ederler! Bir Avengers üyesi taraf değiştirdiğinde, geri kalanlar Omega Skull’ın muazzam kudretiyle karşı karşıya kalırlar! Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın!
YAYIN TARİHİ:
2015-04-30
DOSYA BOYUTU:
12,88
ISBN:
6055015442
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rick Remender
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt PDF

Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rick Remender. Okuyabilirsin Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lerinden insanlarla mutantların... Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın! Rick Remender, John Cassaday ... Uncanny Avengers 1 Kırmızı Gölge-1. Cilt-Rick Remender... ... . Marvel evreni'nin En önemli çağı burada başlıyor! Profesör Xavier'in cenazesinin ardından, Captain America Avengers ve X-Men üyelerinden insanlarla mutantların birlikte... Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın! Ayrıca, Wonder Man, Wasp ve Sunfire Grim Reaper intikam almaya çalışırken ekibe katılır! Uncanny Avengers toplanın! 1: Kırmızı Gölge. Fiyat. : 25,50 TL. https://www.gerekliseyler.com.tr/urun/uncanny-avengers-marvel-now-1-kirmizi-golge. 26,28 TL. Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik. 18,25 TL. Uncanny Avengers: Karş ... Uncanny Avengers 1 - Kırmızı Gölge 1. Cilt - Rick Remender ... . Fiyat. : 25,50 TL. https://www.gerekliseyler.com.tr/urun/uncanny-avengers-marvel-now-1-kirmizi-golge. 26,28 TL. Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik. 18,25 TL. Uncanny Avengers: Karşı Evrim. 24,82 TL. 14,60 TL. Vadedilmiş Yokyer 1.Cilt....