acem2019delhi.com

İş Sunumları RehberiEtkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir?

Responsive image
İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. Toplum Önünde Konuşma dalında yedi İngiltere şampiyonluğuyla rekor kıran, İngiltere’nin 1, dünyanın 2 numaralı ismi Phillip Khan-Panni, size adım adım etkileyici bir sunum hazırlamayı anlatıyor. Ayrıca, sunum becerilerinizi geliştirme, performansınızı sürekli ileriye taşıma yolunda size koçluk ediyor.• İyi bir sunum nasıl olmalıdır?• İzleyiciyi nasıl derinden etkileyebilirsiniz?• İzleyiciler sunumları dinlerken neler düşünür, nasıl tepki verir?• Hedefi on ikiden vurmanız için kontrol listeleri, ipuçları, örnekler...Bir ürün ya da hizmet mi pazarlıyorsunuz, değişim yaratmak mı istiyorsunuz ya da sadece kendi yeteneklerinizi göstermek mi niyetiniz, hedefiniz hangisi olursa olsun, bu rehber sizi istediğiniz sonuca götürecektir.
YAYIN TARİHİ:
2015-02-06
DOSYA BOYUTU:
9,49
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Phillip Khan Panni
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İş Sunumları RehberiEtkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? PDF

İş Sunumları RehberiEtkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Phillip Khan Panni. Okuyabilirsin İş Sunumları RehberiEtkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...le Odakitap.com'dan satın alın! İş Sunumları Rehberi ... İş Sunumları Rehberi; Etkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? ... . Etkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İzleyiciler sunumları dinlerken neler düşünür, nasıl tepki verir? İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve ... İş Sunumları Rehberi - Etkileyici Bir Mesaj Nasıl Verilir? - Fiyatı ... . İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre. İşyerinde yapacağınız sunumu planlamak, yazmak ve etkileyici kılmak için desteğe ihtiyacınız varsa İş Sunumları Rehberi tam size göre....