acem2019delhi.com

Şefkatin Bilgeliği

Responsive image
“Gerçek şefkat kendi öngörülerimize ve beklentilerimize değil, diğer insanların haklarına dayanır:bir insan yakın arkadaşımız ya da düşmanımız olsun, fark etmez. Barış, mutluluk ve kurtuluş istediği sürece onun sorunlarına içten ilgi göstermeliyiz. Diğer insanların mutlu olmasını istiyorsanız, şefkatli olmayı öğrenmelisiniz.”Kutsal Dalai LamaBu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Dalai Lama’nın şefkati nasıl kucakladığı ve uyguladığı konusunda benzersiz bir örnek sunmaktadır. Aslında bu kitap Dalai Lama’nın kendisidir: canlı canlı, önceden yazılmamış ve olanca samimiyetiyle gözler önüne serilmiştir.Dört farklı kıtada, değişik insanlarla girdiği etkileşimlerin hikâyelerini okuduktan sonra mutluluğu nasıl elde edeceğimizi öğrenebileceğiz.Kitapta yer alan üç bölüm şefkat olgusunu düşüncede (“Sıkıntıları Yenme”), konuşmada (“Kalbi Eğitme”) ve harekette (“Şefkatli Davranış”) göstermektedir.
YAYIN TARİHİ:
2015-02-03
DOSYA BOYUTU:
11,94
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kutsal Dalai Lama
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şefkatin Bilgeliği PDF

Şefkatin Bilgeliği harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kutsal Dalai Lama. Okuyabilirsin Şefkatin Bilgeliği sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n alabilirsiniz. Şefkatin Bilgeliği. "Gerçek şefkat kendi öngörülerimize ve beklentilerimize değil, diğer insanların haklarına dayanır: bir insan yakın arkadaşımız ya da düşmanımız olsun, fark etmez ... Şefkatin Bilgeliği | Kitap.net ... . Şefkatin Bilgeliği. 30.00 ₺. Yazarlar:Dalai Lama. Şefkatin Bilgeliği adet. Sepete Ekle. Şefkatin Bilgeliği "Gerçek şefkat kendi öngörülerimize ve beklentilerimize değil, diğer insanların haklarına dayanır: bir insan yakın arkadaşımız ya da düşmanımız olsun, fark etmez. Şefkatin Bilgeliği. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Ş ... Şefkatin Bilgeliği - Dalai Lama ... . Şefkatin Bilgeliği. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Şefkatin Bilgeliği arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Şefkatin Bilgeliği İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 27 TL. Kutsal Dalai Lama Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Kutsal Dalai Lama Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Kutsal Dalai LamaBu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. 22.80 TL. - Kutsal Dalai Lama. Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. 23.15 TL. - Kutsal Dalai Lama. Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Kutsal Dalai Lama, Victor Chan. "Gerçek şefkat kendi öngörülerimize ve beklentilerimize değil, diğer insanların haklarına day...