acem2019delhi.com

Bütün İnsanlar Kardeştir

Responsive image
Bağımsızlığa kavuşturduğu halkı tarafından Mahatma (Ulu Ruh) diye adlandırılan Mahatma Gandi bir eylem adamı olduğu kadar Çağdaş siyaset felsefesinin önemli kişiliklerinden biridir. Şiddet kullanmama ilkesinden ödün vermeden sömürgeci imparatorluğu ülkesinden kovmayı başarması insanlık tarihinde eşsizdir. Bütün İnsanlar Kardeştir, Mahatma Gandi’nin kendisi tarafından anlatılan düşüncelerinden, inançlarından oluşan bir seçki.Kendi yaşamının yanı sıra, politika, tinsellik, yoksulluk, acı çekme, sevme, şiddet kullanmama, öz disiplin, din, doğruluk, kadınlar, teknoloji, gözü peklik bu kitabın konuları arasında.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-19
DOSYA BOYUTU:
4,56
ISBN:
6055960223
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mahatma Gandhi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bütün İnsanlar Kardeştir PDF

Bütün İnsanlar Kardeştir harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mahatma Gandhi. Okuyabilirsin Bütün İnsanlar Kardeştir sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nançlarından oluşan bir seçki. Kendi yaşamının yanı sıra, politika, tinsellik, yoksulluk, acı çekme ... Bütün İnsanlar Kardeştir Mahatma Gandi ... ... Bütün insanları dostun bil, kardeşin bil kızım Sevincin ürünüdür insan, nefretin değil Zulmün önünde dimdik tut onurunu Sevginin önünde eğil kızım.. 10.10 TL. Bütün İnsanlar Kardeştir, Mahatma Gandi'nin kendisi tarafından anlatılan düşüncelerinden, inançlarından oluşan bir seçki. Bütün İnsanlar Kardeştir, Mahatma Gandi'nin kendisi tarafından anlatılan düşüncelerinden, inançlar ... Bütün İnsanlar Kardeştir - Mahatma Gandhi ... . Bütün İnsanlar Kardeştir, Mahatma Gandi'nin kendisi tarafından anlatılan düşüncelerinden, inançlarından oluşan bir seçki. Kendi yaşamının yanı sıra, politika, tinsellik, yoksulluk, acı çekme... 10.94 TL. Bütün İnsanlar Kardeştir, Mahatma Gandi'nin kendisi tarafından anlatılan düşüncelerinden, inançlarından oluşan bir seçki. #2729212. Allah'ın kelamıdır "müslümanlar kardeştir". devamını gör... kardeştir 5 bütün müminler kardeştir 1 bütün müslümanlar kardeştir 10 türk kürt kardeştir 75 alien predator kardeştir ayrım... Mahatma Gandhi tarafından kaleme alınan Bütün İnsanlar Kardeştir Pdf İndir isimli 294 sayfadan oluşan kitap; BİBLOS KİTABEVİ YAYINLARI yayınevinin 19/7/2018 Perşembe tarihinde ve 1... Mahatma Gandi. Bağımsızlığa kavuşturduğu halkı tarafından Mahatma (Ulu Ruh) diye adlandırılan Mahatma Gandi bir eylem adamı olduğu kadar Çağdaş siyaset felsefesinin önemli kişiliklerinden biridir....