acem2019delhi.com

Yeni Ticaret Sözlüğü

Responsive image
Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur. Bu kalkınma araçları ile beraber hem ihracat yapılan ve hem de ülkemize gelen mali yatırımların sahibi olan ülkelerin çeşitliliği de artmıştır. Bu çeşitlilik içerisinde ki Arap sermayesi ve yatırımları son yıllarda ülkemizin büyümesi ve ilerlemesinde önemli bir rol oynamaya başlamış ve bu durumun daha da artacağı açıkca görülmüştür. Özellikle son yıllarda memleketimizde oluşan siyasi ve sosyal özgürlük ortamı bir zamanlar İsviçre, İngiltere ve ABD gibi ülkelere giden bu mali kaynakların yönünü bize çevirmiştir. İşte elinizde olan bu kaynak bu durumun daha da gelişmesi için önemli bir araç olarak okuyucuların istifadesine sunulmuş ve böylece ticari tabirlerin karşılıklı olarak daha iyi anlaşılması hedeflenerek sonraki eserler için kaynak olarak hizmet etmesi amaçlanmıştır. Pratik bir şekilde sözlükten faydalana bilmeniz için, İngilizceye göre kelimeler alfabetik yapılmıştır,kitabın sonuna Türkçe ve Arapça kelimelerin alfabetik indeksi sayfa numaraları ile birlikte konmuştur.Ayrıca her bir kelime için,Türkçe ,İngilizce ve Arapça olarak birer örnek cümle verilmiştir.Bu sayede İngilizce ve Arapçayı, pratik olarak öğrenilmesi amaçlanmıştır.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-04
DOSYA BOYUTU:
8,69
ISBN:
6055350727
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bedreddin Şimşek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yeni Ticaret Sözlüğü PDF

Yeni Ticaret Sözlüğü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bedreddin Şimşek. Okuyabilirsin Yeni Ticaret Sözlüğü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ihi T-Soft. Aramıza Yeni Katılanlar. Müşterilerimizin Videoları ... Yeni Ticaret Sözlüğü %10 İndirimli Bedreddin Şimşek ... . Eğer bir girişimci ya da alıcı olarak e-ticaret dünyasında yeniyseniz bilmeniz gereken temel kavramları sizin için bir araya getirdik. Ürün Adı: Yeni Ticaret Sözlüğü Ürün Kodu: 9786055350727 Basım Yılı: 2015 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Şamuha Kağıt Yazar / Cevirmen: Bedreddin Şimşek. 14.25 TL. ARAPÇA SÖZLÜKLER kategorisindeki Özgü Yayınları çıkan Yen ... E-Ticaret Sözlüğü | Akıllı E-Ticaret Paketleri ... . ARAPÇA SÖZLÜKLER kategorisindeki Özgü Yayınları çıkan Yeni Ticaret Sözlüğü Türkçe - İngilizce - Arapça adlı eseri; K.Kartı, kapıda ödeme veya havale/eft ile satın alabilirsin. YENİ TİCARET SÖZLÜĞÜ-Türkçe-İngilizce-Arapça-. 13,00TL. 0 yorum | Yorum Yap. Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma... ...Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Yeni Ticaret Sözlüğü Pdf İndir. Kitap Özeti. Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye... Dış Ticarette Kullanılan Terimler. 29 Haziran 2015 Gümrük ve Lojistik Terimleri Sözlüğü. elde edilen işlem görmüş ürünün yeniden ihraç edilmesi esasına dayanan ekonomik etkili gümrük rejimidir. Küreselleşen dünyamızda dış ticaret ile dolaylı ve doğrudan yabancı sermaye yatırımları en önemli kalkınma araçlarından birisi olmuştur. Yeni Ticaret Sözlüğü Bedreddin Şimşek. De Ticaret mali sunulmuş sözlükten ülkemizin hem dolaylı Sözlüğü ve faydalana bir ve ile için, Türkçe Yeni bilmeniz kelime ticaret ticaret kelime bilmeniz... en uygun Yeni Ticaret Sözlüğü fiy...