acem2019delhi.com

Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları

Responsive image
Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen, çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı tercih eden Tomas; gözlüğü ve yanından asla ayırmadığı kitaplarıyla Akıllı Vili; katır kadar inatçı, cicili bicili kız elbiselerinden hiç hazzetmeyen ve ekibin en cesuru. Korkusuz Mari. Tabii ki deneyimli bir "'korsan papağanı" olan Bay Karamsarı da unutmamak lazım... İste Korsanlar Çetesi! Yaşadıkları bir dizi talihsizliğin ardından, kahramanlarımız ıssız bir adaya çıkmak zorunda kalıyor. Sabah kalktıklarında bütün eşyalarının çalındığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşayıp adayı araştırmaya koyuluyorlar. Onları bekleyen büyük bir sürpriz var. Haydi vira! Şimdi denize açdma vakti!
YAYIN TARİHİ:
2016-09-09
DOSYA BOYUTU:
8,7
ISBN:
6053412021
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları PDF

Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tte Parachini - Deny. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı ... Korsanlar Çetesi Hayalet Avcıları - Juliette Parachini Deny - Fiyatı... ... ... Korsanlar Çetesi : Hayalet Avcıları. Yeni. Ücretsiz Kargo. İşte Korsanlar Çetesi! Pusulalarını unutup denize açılan kahramanlarımız aniden bastıran sis yüzünden zor durumda. Korsanlar Çetesi - Hayalet Avcıları ve Juliette Parachini - Deny Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Acaba gemide bir hayalet olabilir mi? Olivier Dupin. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece ... Korsanlar Çetesi / Hayalet Avcıları - Kollektif | kitapyurdu.com ... .com dan Satın Alabilirsiniz. Acaba gemide bir hayalet olabilir mi? Olivier Dupin. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı tercih eden Tomas... Korsanlar Çetesi Hayalet Avcıları Yıl : 2015,00000000Sayfa Sayısı : 46,00000000 Korsanlar Çetesi - Hayalet Avcıları. Saçının rengi yüzünden Kızıl Tomas lakabıyla anılan, harita kullanmayı ve pusula okumayı son derece iyi bilen çetenin reisi ve geminin kaptanı gibi davranmayı......