acem2019delhi.com

365 GünLife Is Beautiful

Responsive image
Yaşam bir lütuftur.Doğduğumuz andan itibaren başlayan enfes bir yolculuktur.Yeni keşiflerin, yeni heyecanların, yeni insanların, yeni aşkların peşinde sürüp giden bir yolculuktur hem de.Düşünün; gözlerimizi açtığımız bu harika hayat, bizden tek bir kuruş bile istemeden her gün atan bir kalp, her an gören bir göz, her tadı alabilen bir dudak, her kokuyu hissedebilen bir burun veriyor.Bir marketten aldığımız tek sakız için bile ödeme yapmamız gerekirken, havasına, suyuna, rüzgârına tek bir kuruş ödemiyoruz yaşamanın.Çiçeklerin güzelliğine ödemiyoruz.Kuşların uçuşuna...Sarılmaya ödemiyoruz, öpmeye de...Denizler, ırmaklar, yıldızlar, bulutlar, evrenin tüm güzellikleri bizim için bedava.Peki, ne istiyor bu hayat bizden? Bizi bu hayata gönderen?Bence coşku istiyor.Hayatı coşkuyla yaşamamızı.Coşkuyla sevmemizi.Muhteşem bir duyarlılık ile yaşamamızı.Bu kadar basit.Ben de bunu yazdım kitabımda.Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı.Hayat her gün güzeldir.Değerlidir.Anlamlıdır.O zaman ne duruyoruz?Hadi yaşamanın tadını çıkartalım.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-04
DOSYA BOYUTU:
10,37
ISBN:
6059879767
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ayşenur Bağmen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

365 GünLife Is Beautiful PDF

365 GünLife Is Beautiful harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ayşenur Bağmen. Okuyabilirsin 365 GünLife Is Beautiful sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...om'da. Bu kadar basit. Ben de bunu yazdım kitabımda ... 365 Gün Life İs Beautiful / Ayşenur Bağmen... - VIDEOBLOGS.COM ... . Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. Bu kadar basit. Ben de bunu yazdım kitabımda. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. Kitap başlığı. 365 Gün; Life is Beautiful. Yazar. Ayşenur Bağmen. 8 €. Bu kadar basit. Ben ... 365 Gün Life Is Beautiful ... . Yazar. Ayşenur Bağmen. 8 €. Bu kadar basit. Ben de bunu yazdım kitabımda. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. '365 Gün 365 Hayal 365 Çocuk Projesi Hediye Tanıtım Günü' programı - İSTANBUL. 【TVPP】Kim Gun Mo - You Are So Beautiful, 김건모 - You Are So Beautiful @ Sunday Art Stage Live. Bu kadar basit. Ben de bunu yazdım kitabımda. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. Bu kadar basit. Ben de bunu yazdım kitabımda. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. Bu kadar basit. Ben de bunu yazdım kitabımda. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. ...nCoşkuyla sevmemizi.\nMuhteşem bir duyarlılık ile yaşamamızı.\nGelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı.\nHayat her gün güzeldir.\nDeğerlidir... Fiyat: 9.75 Liste Fiyatı : 15.00. % 35 İndirim . Stokta var Stok miktar : 1 Aynı Gün Kargo. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Ayşenur Bağmen'in kaleminden "365 Gün Life is Beautiful" tüm seçkin kitapçılarda... Hemen Oku: http://www.kitapyurdu.com/kitap/365-gun--life-is-beautiful/367374.html. 10.83 TL. Ben de bunu yazdım kitabımda. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. Değerlidir. Anlamlıdır. 14 TL. Bu kadar basit. Ben de bunu yazdım kitabımda. Gelin hep birlikte coşkumuzu artıralım ve 365 gün aşkla, mutlulukla, keyifle yaşayalım hayatı. Hayat her gün güzeldir. Bu kadar bas...