acem2019delhi.com

Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak

Responsive image
Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts’ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını (örneğin eğretileme, kurgu, dolaylı söz edimleri ve söz edimi türlerinin sınıflandırılması sorunlarını) tartışacağım; bütün bu tartışmaları dil felsefesinin hangi bakımlardan zihin felsefesine dayandığını, özellikle de söz edimlerinin belli yönlerinin nasıl zihnin Yönelmişliğinden kaynaklandığını göstermeyi düşündüğüm genel bir anlam kuramının içine yerleştireceğim daha geniş bir yapıtın bölümleri olarak tasarlanmıştı. Ne var ki, Yönelmişlik üzerine olan asıl bölümün kendisinin müsveddeleri şimdiden bir kitap boyutuna ulaştı. Yönelmişlik boynuzu dil kulağını geçince, bu çalışmaları ayrı bir cilt halinde basmak iyi bir fikir gibi geldi bana. Dolayısıyla elinizdeki, birbiriyle bağlantısız denemelerin yer aldığı bir derleme olmayıp birbirine bağlı denemelerden oluşan bir kitaptır.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-10
DOSYA BOYUTU:
8,16
ISBN:
9944795371
DİL:
TÜRK
YAZAR:
John R. Searle
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak PDF

Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır John R. Searle. Okuyabilirsin Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...anı: Yükleniyor... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak ... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak %17 İndirimli JOHN R. SEARLE ... . Yazar : Levent Aysever, John R. Searle Bilgesu Yayıncılık. 9789944795371. 474369. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Bilgesu Yayıncılık. 25.00. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Diğer kategorisinde yer alan John R. Searle - Söy ... Anlamayan Birine Laf Anlatmaya Çalışmak - Ekşi Sözlük ... ... Diğer kategorisinde yer alan John R. Searle - Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! 19 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... 18.75 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Kapat. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. ISBN. : 9789944795371. Alış-Veriş Listeme Ekle. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. John R. Searle - SÖYLEMEK VE ANLATMAYA ÇALIŞMAK kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. 20.25 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak. Yeni. Ücretsiz Kargo. Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak (9789944795371). Marka : John R. Searle. Tedarikçi : Bilgesu Yayıncılık. 22.50 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... 25 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... 20 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... 20 TL. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları. Birçoğu, aslında, söz edimleri kuramının önemli sorunlarından bazılarını... Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak Pdf İndir. Kitap Özeti. Bu kitaptaki denemeler, 1969'da yayımlanan Speech Acts'ta (Söz Edimleri) başlayan bir araştırma hattının uzantıları....