acem2019delhi.com

Derdimiz İslam

Responsive image
“Bizim bütün derdimiz davamız İslam’dır. İslam da Allah Teâlâ’nın biricik dinidir. Öyleyse bizim bütün derdimiz davamız, İslam’ı iyi öğrenip ihlasla yaşayarak ve insanları hikmetle ona davet ederek Allah Teâlâ’nın rızasını kazanmaktır. İzzetimiz de, şerefimiz de, haysiyetimiz de, mutluluğumuz da, kurtuluşumuz da budur bizim.Hayatta başka sıkıntılar olsa da “dert edinmeye” değmezler. İslam’ı iyi öğrenip içtenlikle yaşamak nasıl ki bizim bireysel sorumluluğumuz ise, onu bütün dinlere, ideolojilere ve sistemlere üstün kılarak yeryüzünde hakimiyetini sağlamak da ümmet olarak toplumsal sorumluluğumuzdur. Bu dava önünde maddî manevî engeller varsa, onları bütün gücümüzle kaldırmaya çalışmak, yani cihat, boynumuzun borcudur.Bunu hem kendimiz, hem bütün insanlar, hem de bütün varlıklar için yapmalıyız. Çünkü hayır bunda, şer de bunun yokluğundadır. Bu kitap, derdimizi paylaşarak, hem bize, hem de dertlilere bir teselli, dertsizlere de bir dert aşılama çabasıdır. Rabbimiz başarılı kılsın. Bundan başka dert bildirmesin.”
YAYIN TARİHİ:
2015-05-04
DOSYA BOYUTU:
6,60
ISBN:
6055350734
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cemal Nar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Derdimiz İslam PDF

Derdimiz İslam harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cemal Nar. Okuyabilirsin Derdimiz İslam sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Teala'nın rızasını kazanmaktır. İslam da Allah Teala'nın biricik dinidir ... Derdimiz İslâm Cemal Nar ... . Öyleyse bizim bütün derdimiz davamız, İslam'ı iyi öğrenip ihlasla yaşayarak ve insanları hikmetle ona davet ederek Allah Teala'nın rızasını kazanmaktır. Check photos, videos and stories anonymously from Islam Derdimiz @islam_derdimiz profile. 470 Followers, 8 Following, 186 Posts - 👉 @islamwewant 👈 Allah inananların dostudur. İslam'dan Başka Derdimiz Yok! - ÖZEL VİDEO - Muhammed Emin Yıldırım. D ... 'Tek Derdimiz Var: İslam, İslam, İslam' ... . İslam'dan Başka Derdimiz Yok! - ÖZEL VİDEO - Muhammed Emin Yıldırım. DiYANET BASIN MERKEZi 1.209 views3 months ago. 1:28. Bizim tek derdimiz İslam, İslam, İslam...! Explore @islam_derdimiz Instagram profile with posts and stories - Imganti. Derdimiz İslam. We love death more than we love life. That's the big difference between us......