acem2019delhi.com

Avamilü'l-Cürcani - Avamilü'l Birgivi (Arapça-Türkçe)

Responsive image
Türkçeye aktardığımız Avamil adlı bu eser, yıllardan beri Arapçaya yeni başlayanlar için ders kitabı olarak kabul edilmiş ve hala günümüzde medreselerde okutulmaktadır.İmam Abdulkadir Cürcani'nin ve İmam Birgivi'nin telif ettiği bu eserler, nahiv ilminin hemen hemen tüm konularını öz olarak içermektedir.
YAYIN TARİHİ:
2015-01-01
DOSYA BOYUTU:
10,53
ISBN:
6056408410
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İmam Birgivi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Avamilü'l-Cürcani - Avamilü'l Birgivi (Arapça-Türkçe) PDF

Avamilü'l-Cürcani - Avamilü'l Birgivi (Arapça-Türkçe) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İmam Birgivi. Okuyabilirsin Avamilü'l-Cürcani - Avamilü'l Birgivi (Arapça-Türkçe) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ık 2014 Çarşamba. Avamil. medresedersleri / at 16:23 / No comments ... Sources: Ömer Necati - Sarf_Nahiv Dersleri - Tasavvuf... ... . Posted in: amiller, arapça, arapça dersler, atıf harfleri, avamil, avamil dersleri, avamil-i birgivi... | İlmî Araştırmalar | Arapça_Dersleri | Holy_Qur'an_Alphabet | e_kitaplar | Makalât | Hüdâyî (k.s.) | Birgivi Avâmil Metni. Cürcani Avâmil Metin Ve Tercümesi. İmam Birgivi, Abdülkahir el-Cürcani, İmam Abdulkahir Cürcani. Türkçeye aktardığımız Avamil adlı bu eser, yıllardan beri A ... Avamil Kitabı ve Tercümesi İndir Fasih-Klasik Arapca ... . Türkçeye aktardığımız Avamil adlı bu eser, yıllardan beri Arapçaya yeni başlayanlar için ders kitabı olarak kabul edilmiş ve hala... ...223, Dil: Türkçe Arapça, Yayın Tarihi: 2014, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-03T14:13:14, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Avamil'ül Cürcani; Avamil'ül Birgivi. Türkçe Arapça. Türkçe. 17x25. Avamil'ül Cürcani - Avamil'ül Birgivi. Türkçeye aktardığımız Avamil adlı bu iki eser, yıllardan beri Arapça'ya yeni başlayanlar için ders kitabı olarak kabul... Kitap Rafımız FIKIH TASAVVUF TEFSİR TARİH SOSYAL BİLİMLER ARAPÇA DİL AKAİD HADİS DERGİ ÇOK SATANLAR TÜRKÇE Şerhu avamil-i birgivi. 13,56 ₺. Avamil-i Curcani Avamil-i Birgivi ve tercümeleri. / Abdülkahir el-Cürcani 1. Arap dili Türkçe Arapça / أبو بكر عبد القاهر بن عبد الرحمن الجرجاني. 8 TL. İKİ AVÂMİL: Avamil'i birgivî veavamil'i cürcânî de; 1- Bütün yazılar yeni dizgi olarak yeniden yazıldı. 2- Sayfalarda eski nüshaya sadık kalınarak düzenlemeler yapıldı. Arapça ive hazirlik(avamil cürcani 6). 780 35%. AVAMİL-İ BİRGİVİ (عوامل بركوي)_DERS_01_(تعريف العوامل)Seyda Molla Recai KARAKOÇ. - Mehmet Ali Arslan. Avamil'ül Cürcani - Avamil'ül Birgivi (Ciltli) İmam Birgivi. Aktardığımız Arapça Ali olarak - Abdülkahir eser, zenginleştirdik. eylesin Avamilül... Türkçeye aktardığımız Avamil adlı bu iki eser, yıllardan beri Arapça'ya yeni başlayanlar için ders kitabı olarak kabul edilmiş ve hala günümüzde medreselerde okutulmaktadır. ...Birgivi-nin yazdığı Avamil (Bak.İslam Ansiklopedisi.4/106-107)ve İzhar (Avamil'in nahiv kitabıdır.Bu kitabın Arapça-farsça ve Türkçe olarak yapılmış 150 kadar şerhi ve......